#2015-12-29 08:09:12 

mercyful_fate

Użytkownik

Witam serdecznie wszystkich Państwa. Zwracam się do Państwa z prośbą o jakieś porady, jak w temacie, może ktoś ma w tym duże doświadczenie i może podzielić się swoją wiedzą? Firmę prowadzę od dawna, ale teraz bardzo prężnie się rozwija i czas poprawiać także kompetencje swoich pracowników. Jak zrobić to najlepiej?
#2015-12-29 09:17:43 

olimpijczyk

Użytkownik

wysłać ich na szkolenie do specjalistycznej firmy i tyle…to kosztuje, ale daje najlepsze efekty!
#2015-12-29 09:27:04 

cyrreaenni

Użytkownik

Nieprawda! wiem po sobie, że nie ma nic przyjemniejszego jak szkolenia pośród własnego grona współpracowników, jest miło i przyjemnie. Przede wszystkim będzie potrzebna usługa na wynajem sal szkoleniowych, od tego radziłabym jednak zaczać. Profesjonalne szkolenie to profesjonalny sprzęt do niego, a dobra sala oferuj szereg rozwiązań technologicznych, które z całą pewnością urozmaicają tego typu spotkania. Szef doskonale wie jaka wiedza będzie potrzebna pracownikom, dobrze się przygotuj i będzie fajnie.

#2015-12-29 11:32:11 

gesiarkamarysia

Użytkownik

Heja, firma Sale Hrubiszowska ma całkiem fajne miejsca do prowadzenia szkoleń. Jak chcesz to sobie wejdź na stronę http://www.salehrubieszowska.pl/sale-konferencyjne, myślę, że spodoba Ci się to miejsce, ja byłam bardzo zadowolona z niego.

#2015-12-29 12:47:48 

ZygmuntStary

Użytkownik

a tam, ja pracownikom paluchem pokazuje co mają robić i jest ok, wielkie mi szkolenia…
#2015-12-29 15:12:08 

mercyful_fate

Użytkownik

Głupi jesteś i tyle! Dziękuję Państwu za pomoc, bardzo pomocne były wasze sugestie, na pewno skorzystam, temat można zamknąć. Serdecznie pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015