#2016-01-08 06:29:14 

cydroholiczka

Użytkownik

Hej. Jak myślicie jakie kierunki opłaca się przmyśleć w tym roku? Jeszcze nigdy urlopu w Egipcie nie spędziłam, więc mnie kusi takie all inclusive, bo to jednk jedna z tańszych ofert. Z drigiej strony z wakacjami w Grecji wiążemy duże nadzieje, bo też ceny pewnie nie będą wysokie... Sama nie wiem co o tym myśleć, czy te kraje są dobre na wyjazd w tym roku...
#2016-01-08 08:50:49 

mercyful_fate

Użytkownik

Też mam mieszane uczucia, przez to wszystko co się dzieje ale już tak dawno nie byliśmy na wczasach latem 2016 już powinno być wszystko spokojne i nie ma co się obawiać. Poza tym teraz biura podróży i hotele nie mogą sobie pozwolić na błędy i nie zapewnienie podstawowej potrzeby bezpieczeństwa klientowi. Myślę, że w ty roku pojedziemy na takie leniwe wylegiwanie się, bez żdnych wycieczek, wtedy na pewno nie będziemy się musieli martwić o to wszystko.
#2016-01-08 09:53:48 

ZygmuntStary

Użytkownik

Ja nie wiem czy ludzie mają klapki na oczach, bo nie chcą widzieć co się dzieje? Przecież Europa nam się wali :D a wy na wczasy i się czego boicie, że jakisz oszołom wam wleci do hotelu i zacznie robić jatkę? Owszem, jest taka możliwość. Musicie sobie to wbić do głowy, przejrzeć na oczy.
#2016-01-08 11:41:19 

gesiarkamarysia

Użytkownik

Oprócz tego, że są ci którzy chcą robić rozruby są też ci, którzy na turystyce zarabiają i oni sobie na takie coś nie pozwolą. Wiem, bo sama pracuje w branży i teraz jest to gorący temat. Nie mamy wpływu na wiele rzeczy, a sam powiedz, że czeka się na wyjazd wakacyjny cały rok i co teraz masz nie pojechać, bo ci nagadali w telewizji jakiś starszych rzeczy? na świecie ciągle się źle dzieje, ale generlanie to mało ludzi to obchodzi, dopóki nie jest to na "ich podwórku"
#2016-01-08 13:17:02 

cydroholiczka

Użytkownik

Właśnie o tym myślę cały czas i dlatego mi się wydaje ten Egipt lepszą opcją. Trochę dalej jest od tego wszytskiego. Ja chcę po prostu poleżeć i sączyć drinki, wiele mi nie trzeba. Zawsze robimy sobie też mini wypad w góry, Bieszczady na przykład, wiec tam spedzamy aktywnie czas a na wczasyc chcemy typowo jechac by się lenic i nic nie robic.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015