#2016-01-11 00:31:01 

olimpijczyk

Użytkownik

Mam niespełna 30 lat i mam już trochę doświadczeń seksualnych za sobą, ale niestety ciągle moim problemem jest zbyt wczesny wytrysk. Czy Waszym zdaniem można jakoś popracować nad przedluzeniem sexu ? Zaczynam myśleć, że jest ze mną coś nie tak.
#2016-01-11 01:53:43 

mercyful_fate

Użytkownik

Myslę, że wskazane jest uprawianie seksu po alkoholu. Wtedy można baardzo długo – przynajmniej ja tak mam. ;) Alkohol i seks to dwie największe przyjemności!
#2016-01-11 02:07:11 

ZygmuntStary

Użytkownik

Ja tak na poważnie doradzam wizytę u lekarza seksuologa albo urologa. Powinien Cię zbadać i ewentualnie coś Ci przepisac.
#2016-01-11 03:53:09 

olimpijczyk

Użytkownik

Nie uważam, ze potrzebuję lekarza. Może jakieś farmaceutyki by pomogły, ale też nie chcę pytać o to w aptece, a przez internet obawiam się w ciemno zamawiać coś, czego nie znam. Widzę czasem jakieś reklamy w necie, ale im nie wierzę. Nie chcę sobie zaszkodzić. Może ktoś z Was zna coś sprawdzonego.
#2016-01-11 05:09:44 

Belnnskel

Użytkownik

Mnie pomogły ziołowe preparaty na opóźnianie wytrysku, które można zamówić przez internet. Czytałem pozytywne opinie na ich temat i upewniłem się, że zawierają w swoim składzie wyłącznie naturalne składniki – zioła, witaminy i minerały. Wypróbowałem najpierw tabletki, a potem żel z tej samej serii. Oba preparaty były skuteczne, ale żel dodatkowo potęgował doznania, dając przyjemne uczucie chłodzenia. W tej serii są również specjalne chusteczki oraz sprej.
#2016-01-11 06:32:42 

olimpijczyk

Użytkownik

To coś ciekawego, chętnie wypróbuję te tabletki ziołowe i mam nadzieję, że mi pomogą. Skoro mówisz, że są całkowicie naturalne, to raczej nie powinienem obawiać się żadnych skutków ubocznych. A jeśli nie pomogą, to nie wiem, czy jest sens kombinować z żelami czy sprejami, może wtedy już lepiej iść do lekarza.
#2016-01-11 09:28:52 

Belnnskel

Użytkownik

No to zacznij od tabletek i jeśli poczujesz różnicę, to będzie znaczyć, że działają. Żel też możesz później wypróbować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015