#2016-01-18 12:19:39 

Belnnskel

Użytkownik

Cześć. Muszę w sprawach służbowych dostać się jakoś do Niemiec (Hamburga), ale wolałbym nie jechać tam własnym samochodem – nie znam miejsca, a nie mam czasu na kluczenie bez sensu. Pociąg odpada, myślałem bardziej o jakimś zorganizowanym przewozie osób (autobusem, autokarem, etc). Jeśli potrafilibyście jakąś taką firmę polecić, to byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.
#2016-01-18 13:36:17 

parapetówka

Użytkownik

To ja zadam może kluczowe pytanie, na które odpowiedzi nie zamieściłeś, tzn skąd chcesz się tam dostać?
#2016-01-18 14:47:21 

Belnnskel

Użytkownik

Ach, sorry, pewne rzeczy wydają mi się zbyt oczywiste, a potem się okazuje, że jednak takie nie są. Mieszkam niedaleko Poznania, w Złotnikach.
#2016-01-18 15:59:32 

parapetówka

Użytkownik

Oj no w Twojej okolicy to niestety nie znam żadnej firmy, bo sama mieszkam w Krakowie :P ale brat już kilka razy korzystał z przewozów za pośrednictwem firmy „Rabbittrans - Licencjonowany przewóz osób”, nigdy na nich nie narzekał, więc zgaduję, że są w porządku :) jakbys szukał, to to jest ich strona internetowa: http://przewozy.rabbittrans.pl/dane-kontakt, podałam bezpośredniego linka do kontaktu z nimi. Nikogo innego nie znam, żeby polecić, także wybacz za brak różnych opcji do wyboru.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015