#2016-01-20 05:14:18 

RogowiczK

Użytkownik

Cześć. Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem stworzenia bloga o podróżach. Sam często podróżuję mam swoje przemyślenia i spostrzeżenia na temat różnych krajów. Mogę wskazać dużo miejsc wartych zobaczenia i przytoczyć ich historię, anegdoty i ciekawostki. Wydaje mi się że mam predyspozycje aby takiego bloga prowadzić. Co Wy na to? Ma to sens? Jak często Wy przeglądacie blogi o podróżach wybierając się w jakieś miejsce? Pozdrawiam.
#2016-01-20 06:45:51 

SeriannaXXI

Użytkownik

Myślę że większość robi podobnie do mnie, czyli przed wyjazdem dajmy na to na Węgry wpisuję sobie w googlach na przykład Budapeszt i oglądam obrazki, czytam wikipedie. Opieram się na tym co mi wyrzuci przeglądarka, a rzadko wyrzuca blogi.
#2016-01-20 09:13:14 

ZygmuntStary

Użytkownik

Zgadza się, jeśli chciałbyś tworzyć bloga o podróżach to same podróże nie wystarczą musisz dodać element który będzie ciekawił ludzi i stworzy Ci grono odbiorców. Możesz podeprzeć się tematyką jazdy na autostop, albo biegać/jeździć na rowerze za granicę, ewentualnie podróżowanie za darmo – wymyśl jakiś sposób dziel się nim i przy okazji opisuj miejsca które odwiedzasz. Dziś nikogo nie interesuje artykuł o tym jak ktoś wsiada w samolot dolatuje na miejsce i opisuje co tam zobaczył. Konsumpcjonizm przyjacielu :).
#2016-01-20 09:38:01 

zamroczony

Użytkownik

Często czytam blogi podróżnicze, niezależnie jak i gdzie jade. Może dlatego że jestem emerytem i alternatywne formy podróżowania nie robią na mnie wrażenia. W każdym razie sądzę że to dobry pomysł. Jeśli lubisz to robić to warto zacząć i w trakcie wyróżnić się czymś szczególnym, ale nie musi to być autostop do Albanii, albo bieg do Watykanu... no nie przesadzajmy. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-01-20 10:00:28 

Kaskada

Użytkownik

Zależy kto czego szuka, mnie pasjonują konkretne widoki i perspektywy bo pracuję jako fotograf. Jeśli na Twoim blogu zobaczyłabym coś co przydałoby się w mojej pracy to zapewne bym rozważyła podróż i częściej odwiedzała Twoją stronkę. Jakby jednak nie patrzeć blogów jest o dużo za dużo i będziesz musiał w czymś się specjalizować, nawet w drobnostce, żeby zwrócić uwagę odbiorców.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015