#2016-01-21 05:15:10 

Belnnskel

Użytkownik

Siema. Kilka dni temu odkupiliśmy z bratem od znajomego bar mleczny. Wnętrze wymaga remontu i sporej zmiany wizerunkowej. Kolega nie robił tam nic od dziesięciu lat. Nadal będziemy tam, jak on, serwować polską, tradycyjną kuchnię, jednak zależy nam, by to miejsce przyciągało, a nie odstraszało wyglądem. Znacie kogoś, kto nie jet drogi, a ma dryg w dziedzinie aranżacji lokali użytkowych, takich jak nasza knajpka?
#2016-01-21 06:48:09 

gesiarkamarysia

Użytkownik

Hej. Uwielbiam takie tradycyjne jedzonko typu schabowy czy mielony. Jak będzie u was ładnie i smacznie to zyskaliście pierwszą klientkę. Opowiem o was znajomym. Powodzenia.
#2016-01-21 08:59:23 

cydroholiczka

Użytkownik

Hej. Słyszałam, że specjalizuje się w tym firma InCafe. Nie korzystałam z ich usług osobiście, ale są ponoć świetnymi fachowcami z głową pełną ciekawych pomysłów. Młodzi, zdolni i niedrodzy.
#2016-01-21 10:47:44 

RogowiczK

Użytkownik

Witam. Ja niedawno korzystałem z ich pomocy i faktycznie potwierdzam, że są dobrzy. Pomogli mi przy remoncie pensjonatu. Dzięki nim mam bardzo nietypowy i intrygujący wystrój. Klienci wciąż nam go chwalą i wypytują nas inspirację. Niech się pan nie zastanawia, tylko od razu dzwoni po nich.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015