#2016-02-05 04:34:10 

parapetówka

Użytkownik

Moi kochani, mój mąż jest zapalonym wędkarzem i każdy wolny grosz przeznacza na swoje hobby jak on to nazywa. Wkrótce są jego urodziny i wiecie co sobie zażyczył, otóż mam mu kupic specjalne obuwie do brodzenia. Powiedzcie mi, jakie buty na ryby okei? Czekam na Wasze propozycje bo czas nagli.
#2016-02-05 06:47:27 

bożżżenka

Użytkownik

no co Ty, Twój mąż wymyślił sobie w prezencie buty wędkarskie, a Ty masz mu je kupić?! Czy ja się nie przesłyszałam? Niech se sam kupi, a Ty co najwyżej za nie zapłać. Kupisz nie takie, jak trzeba i dopiero będzie afera A ile będzie gadania, że nie taki rozmiar nie taki kolor i jeszcze nie wiadomo co nie takie.
#2016-02-05 07:22:33 

RogowiczK

Użytkownik

całkowicie się z Tobą zgadzam. buty trzeba przymierzyć, oglądnąć, sprawdzić czy spełniają wszystkie nasz oczekiwania itd.
#2016-02-05 08:50:53 

ZygmuntStary

Użytkownik

Takie buty do brodzenia, to fajna rzecz, ale radzę zapoznać się z ofertą na http://caddis.pl/pl/c/Wodery-Buty/181 . Kupiłem tam markowe buty wędkarskie, które nie chłoną wody i doskonale spełniaja swoją rolę nawet podczas długich godzin wędkowania i brodzenia w wodzie i jestem bardzo zadowolony. Twoj mąż też będzie zapewniam Cię.
#2016-02-05 10:34:02 

chusteczka30

Użytkownik

A ja kupiłam mężowi w prezencie wodery wędkarskie i muszę powiedzieć, że są one bardzo wygodne i solidne. Mąż jest zadowolony. Wkrótce ma imieniny i pewnie znowu będzie chciał jakieś haczyki czy przynęty bądź kołowrotek.
#2016-02-05 12:58:15 

Belnnskel

Użytkownik

Weszłem tutaj przypadkiem i co słyszę, gadka o butach wędkarskich. To fajnie, bo też jestem wędkarzem, co prawda takim niedzielnym, ale to mnie wciąga coraz bardziej. Muszę sobie zanotować ten adres, pewnie też tam zajrzę i co nieco kupie. Butów takich nie mam i jestem bardzo ciekaw, czy uda mi się coś zamówić.
#2016-02-05 14:56:59 

olimpijczyk

Użytkownik

Ja co prawda nie wędkuję ale zbieram znaczki, to tez fajne hoby.
#2016-02-05 15:46:47 

parapetówka

Użytkownik

Dziękuje wszystkim za rady, cieszę się, że są ludzie życzliwi, którzy poważnie podchodzą do sprawy. Na pewno skorzystam z propozycji i już zaglądam na polecaną stronę, na pewno uda mi się zamówić buty wędkarskie takie, jakie sobie mój ślubny wymarzył. Jeszcze raz wielkie dzięki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015