#2016-02-08 05:50:00 

olimpijczyk

Użytkownik

Od lat posiadam klasycznego Volkswagena Garbusa, który ma już kilkadziesiąt wiosen. Auto jest na chodzie i ma się bardzo dobrze. Planuję przekazać ten samochód synowi w prezencie ślubnym, bo tak jak ja kocha to auto. Ale muszę przy tej okazji trochę go ulepszyć. Generalnie chodzi o nadanie mu nowego wyglądu w środku. Podziałałbym sam, ale nie mam zbyt dużo czasu, dlatego szukam fachowca do tej roboty.
#2016-02-08 07:53:34 

Sisshsis

Użytkownik

Skoro chcesz przywrócić samochód do stanu jak nowy to pewnie masz na myśli wymianę podzespołów i tapicerki samochodowej. O ile z tym pierwszym nie ma najmniejszego problemu, bo to przecież klasy i części są powszechnie dostępne, o tyle w przypadku okładzin musisz dobrze poszukać. Tych firm jest niewiele, więc coś na pewno wybierzesz.
#2016-02-08 08:41:42 

chusteczka30

Użytkownik

Wymiana wnętrza pojazdu to brzmi ciekawie. Obszywaniem wszelkich elementów samochodów zajmuje się firma z Warszawy, która działa na rynku od lat. Fajnie przygotowali auto mojego kolegi, który teraz wozi klientów na lotniska międzynarodowe.
#2016-02-08 09:36:50 

bożżżenka

Użytkownik

Widzę, że masz gest dając synowi w prezencie ukochane auto i to jeszcze po renowacji. Musisz się spieszyć, bo tego rodzaju roboty trochę trwają. Potrzeba myślę dobrego miesiąca, żeby skończyć robotę w całości. Arttap to fajna firma, która wykonuje tapicerstwo samochodowe Warszawa ma jeszcze kilka propozycji pod tym względem, ale co do tej firmy mam pewność, że działają profesjonalnie.
#2016-02-08 10:49:31 

Kaskada

Użytkownik

Pomyślałeś o synu, o przyszłej synowej co? Może jej też sprawisz jakiś prezent, żeby nie czuła się odtrącona przez nowego teścia.
#2016-02-08 11:42:17 

ZygmuntStary

Użytkownik

Dla synowej proponuje wybrać tapicerkę w jasnym kolorze. Kobiety lubią tego rodzaju rozwiązania. Poza tym dobrze wygląda tego typu materiał. Chociaż ci co mają takie siedzenia to doskonale wiedzą, że dbanie o tego rodzaju powierzchnie jest piekielnie trudne.
#2016-02-08 12:51:56 

gesiarkamarysia

Użytkownik

Skoro samochód ma być faceta, to i facet musi umieć o niego odpowiednio zadbać. W wolny weekend będzie miał sporo czasu na pielęgnację.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015