#2016-02-09 01:33:07 

jaskiniowiec

Użytkownik

Witam, witam i o zdrowie pytam. Nie no, z tym zdrowiem to żartuję. Pytam o coś zupełnie innego. Chodzi o to, że wyszła taka przykra i potrzebny mi jest przewiert na działce. A że ja jestem zupełnym laikiem i w ogóle się na tym nie znam, tylko jakiś spec mi powiedział, że tak to ma być zrobione, to mówię, że poszperam, popytam, dowiem się co i jak i będzie fajnie. No to pytam. Z czym to jest, jak to się robi i do kogo się udać.
#2016-02-09 02:17:05 

wkrętak

Użytkownik

A przewierty to taka fajna i zupełnie nieinwazyjna sprawa, jak potrzebujesz na przykład przewody położyć pod ziemią, a nie chcesz za bardzo kopać dziury w ziemi. No to robisz przewiert, dziurę w ziemi, kładziesz kable jakie tam chcesz i potrzebujesz i sprawa załatwiona.
#2016-02-09 03:36:19 

jaskiniowiec

Użytkownik

O, brzmi to bardzo fajnie. Teraz już czemu ten mój spec mi tak kazał. A coś jeszcze więcej o tym, jak to wygląda?
#2016-02-09 04:55:07 

wkrętak

Użytkownik

Jak chcesz wiedzieć coś więcej, to zapraszam Cię na stronę tutaj http://www.wierceniasterowane.pl/technologie-bezwykopowe.php. Tutaj masz wszystko napisane o technologiach bezwykopowych i możesz sobie przeczytać o wszystkim, czego byś się chciał na ten temat dowiedzieć.
#2016-02-09 07:39:23 

jaskiniowiec

Użytkownik

O, dzięki. To teraz już wiem z czym to się je. A powiedz mi jeszcze, czy wiesz może jak to z cenami wygląda? Bo nie wiem czy już mnie stać na to czy jeszcze nie :P
#2016-02-09 09:54:48 

wkrętak

Użytkownik

Jak dobrze poszukasz na stronie, to masz tam cennik. Ale proszę bardzo, masz tu link prosto o niego http://www.wierceniasterowane.pl/cennik.php. Tam znajdziesz też ceny i inne informacje.
#2016-02-09 10:45:45 

jaskiniowiec

Użytkownik

Super! To teraz już naprawdę wszystko wiem, co chciałem. No nic tylko brać się teraz do roboty i czekać, aż będzie gotowe.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015