#2016-02-10 06:43:39 

gesiarkamarysia

Użytkownik

Cześć. Od zawsze interesuję się historią późnego średniowiecza ale nigdy nie miałam możliwości finansowych wybrać się w najciekawsze pod wzgledem tego okresu strony – czyli dawne Prusy i okolice. Teraz pojawiła się szansa na realizację marzenia i chciałabym was zapytać jak najlepiej zwiedzać Toruń? O czego zacząć aby niczego nie przegapić i nie rozwlekać tego na wiele dni. Będę wdzięczna za odpwoiedzi.
#2016-02-10 06:59:06 

pośpieszny18

Użytkownik

Piękne miasto! Również jestem pasjonatem historii, szczególnie XV wieku i za każdym razem jak jestem w tym mieście to czuję ducha tamtych czasów. Dodatkowe wrażenie robi na mnei niepowtarzalna architektura, której próżno szukać na moim rodzinnym mazowszu. Jeśli jednak chodzi o turystykę w mieście Toruń zwiedzanie ciekawych miejsc najlepiej pozwolić zaplanować przewodnikowi.
#2016-02-10 09:38:27 

jaskiniowiec

Użytkownik

Dokładnie tak. Nieważne jak dobrze znasz historię i ile przewodnikó przeczytasz przewodnik i tak czymś Cię zaskoczy, albo pokaze takie miejsca jakich nigdzie nie opisano.
#2016-02-10 10:39:12 

Kaskada

Użytkownik

Też się nad tym zastanawiam. Mam taką wadę że zawsze trudno mi cokolwiek zorganizować i obawiam się że z mojej wycieczki nic by nie wyszło jeśli chciałabym ją zaplanować. Muszę wziąć przewodnika pod uwagę :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015