#2016-02-18 06:52:49 

ZygmuntStary

Użytkownik

chciałbym się zorientowac, gdzie można kupić sprawdzone, niezawodne worki do pakowania próżniowego doypack? slyszałem, że pakowanie produktów w ten sposób ma wiele zalet.

#2016-02-18 08:52:18 

Sisshsis

Użytkownik

Najlepiej kupowac prosto od producenta tychże worków. A zalet jest rzeczywiście dużo. Sam stosuję te worki w swoim zakładzie i doceniam te sklepy, które mają w swoim asortymencie produkty zapakowane w ten sposób. Żywność znajdująca się w takim worku nie wypadnie z niego ani się nie wyleje. Nie jest też dotykana przez sprzedawcę, jak np. mięso i wędliny sprzedawane na wagę, które często mają kontakt z dłońmi sprzedawcy oraz innych osób, a także z wnętrzem lodówki. Ponadto żywność zapakowana próżniowo nie chłonie zapachów z otoczenia, nie zmienia koloru, nie twardnieje ani nie nasiąka wilgocią.
#2016-02-18 11:32:10 

ZygmuntStary

Użytkownik

a myślisz, że w warunkach domowych warto pakowac w ten sposób produkty? czy jest to raczej zarezerwowane dla zakładów przetwórczych i sklepów?
#2016-02-18 13:45:03 

Sisshsis

Użytkownik

Myśle, że w warunkach domowych też można, o ile jest miejsce na wstawienie do kuchni pakowarki próżniowej. Nie jest to urządzenie bardzo duże, przynajmniej jeśli chodzi o pakowarki domowe, ale w ciasnych kuchniach w bloku może nie starczyć dla niego miejsca.
#2016-02-18 15:14:27 

ZygmuntStary

Użytkownik

u mnie nie ma problemu z miejscem, bo nie mieszkam w bloku, tylko w domu. Myślę, że pakowarka oraz opakowania foliowe do pakowania próżniowego przydałyby się całej mojej rodzinie bo to dobre rozwiązanie.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015