#2016-02-25 03:32:07 

Maseczka

Użytkownik

Witam serdecznie, chciałabym się podpytać w zakresie handlu obuwiem. Prowadzę niewieli sklepik i szukam sprawdzonej hurtowni, z którą będę mogła nawiązać bliższą współpracę na terenie Poznania. Ktoś coś poleci?
#2016-02-25 05:06:29 

chusteczka30

Użytkownik

Ja korzystam z hurtowni internetowych. Uważam że te stacjonarne to już przeżytek. Nie tracę czasu i pieniędzy na pośredników, którzy nie tylko podnoszą ceny na towarze, to jeszcze dodatkowo życzą sobie za dowóz extra parę złotych. Porozglądaj się za tym czego szukasz, a na pewno coś się znajdzie.
#2016-02-25 07:28:39 

Maseczka

Użytkownik

Obawiam się trochę tych internetowych hurtowni. Zwłaszcza, że słyszałam że towar na ilustracjach nie zawsze odzwierciedla to co w rzeczywistości. Trochę mnie to przeraża, bo wiadomo towar będe zamawiała hurtowo, a co jeśli nie będą chcieli przyjąć zwrotu?
#2016-02-25 08:00:46 

olimpijczyk

Użytkownik

No przestań, zwort jeżeli towar był wadliwy zawsze muszą przyjąć, jeżeli kupujesz przez internet to obowiązuje ich ustawa i polskie prawo. Zawsze masz możliwośc odstąpienia od umowy zawartej na odległość i to jest twój atut. Nie ma się czego obawiać. Dzięki temu oszustów jest już coraz mniej.
#2016-02-25 10:09:12 

chusteczka30

Użytkownik

Ja osobiście kupuję markowe obuwie w hurtowniach właśnie od sprzedawców internetowych po cenach dogodnych dla mnie i dla nich. Opłaca mi się to, ponieważ nie muszę nigdzie jeździć. Towar przyjeżdża do mnie i mam spokojną głową. jak ma się sprawdzonego hurtownika to wszystko jest prostsze, ale trzeba po prostu zaufać, że ktoś tak jak ty po prostu jest uczciwy :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015