#2016-02-25 03:15:08 

RogowiczK

Użytkownik

Robię właśnie małą przeprowadzkę i chcę też przewieźć trampolinę z akcesoriami. Ma już kilka lat i nie bardzo pamiętam, ile miejsca po rozebraniu zajmują poszczególne elementy. O ile orientuje się co do sprężyn, to nie wiem, czy pozostałe elementy uda mi się przewieźć autem osobowym.
#2016-02-25 04:49:27 

Kaskada

Użytkownik

Wszystko zależy od tego jakie masz auto. Jak masz Seicento to na pewno ci się nie uda. Ale jeśli masz jakiegoś vana to bez problemu wejdą wszystkie elementy.
#2016-02-25 06:53:03 

ZygmuntStary

Użytkownik

Na twoim miejscu, jeśli cały sprzęt ma już kilka lat to zdecydowałbym się na wymianę podstawowych akcesoriów do trampoliny. Mówię tutaj przede wszystkim o wszelkiego rodzaju osłonach i siatce zabezpieczającej. To najlepsza okazja, żeby to zrobić za tak zwaną jedną robotę. Później będziesz musiał wszystko rozbierać jeszcze raz, a to dużo pracy.
#2016-02-25 07:50:59 

bożżżenka

Użytkownik

Popieram kolegę. Warto to zrobić teraz, jeśli wczesniej tego nie zrobiłeś. Szybko i tanio możesz kupić taki towar w sklepie Beamar, w którym kupuję już od dawna. Mają fajne ceny, a do tego towar pasuje na większość dostępnych na rynku trampolin.
#2016-02-25 10:24:11 

wkrętak

Użytkownik

Po co będziesz przenosił kup sobie nową, a ja starą chętnie przyjmę. Nie żartuje oczywiście. Przewoziłem ostatnio cały sprzęt Corsą i weszło mi wszystko, więc spokojnie dasz sobie radę, nawet jeśli masz tylko do dyspozycji mały samochód.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015