#2016-03-07 05:43:22 

cydroholiczka

Użytkownik

Witam wszystkich serdecznie. Mam takie pytanko do Was, gdzie najczęściej kupujecie tzw. wyprawkę Waszych pociech do szkoły? Chodzi o zeszyty, długopisy itp. Macie jakieś ulubione sklepy? Ja do tej pory robiłam zakupy w księgarni, którą uwielbialiśmy z moimi dziećmi, bo zawsze mieli takie kochane dodatki, jakieś naklejki, modne wzory itp. i dzieci się cieszyły, że mają coś oryginalnego ;) Ale teraz to nie mam pomysłu, co Wy na to?
#2016-03-07 06:21:00 

SeriannaXXI

Użytkownik

Ja kupuje swoim pociechom zawsze wszystko na Internecie, mam parę ulubionych sklepów do których zawsze się kieruje i już mnie znają, ze nawet czasem pytają, czy chce to co zawsze :D
#2016-03-07 06:34:52 

Peeney

Użytkownik

Ja polecam Ci skorzystać z usług dowolnego sklepu papierniczego myślę, że większość rzeczy możesz tam śmiało zakupić. A jak będziesz potrzebowała czegoś specyficznego, to zawsze możesz dokupić właśnie na Internecie albo w innych księgarniach itp.
#2016-03-07 09:05:58 

cydroholiczka

Użytkownik

Właśnie to się tak wydaje, łatwo dokupić, inne księgarnie itp.. a jak się miesza w takiej małej miejscowości jak ja, to wszystko jest utrdnione niestety. Ale mam nadzieje, że coś wykombinuje. Może faktycznie przełamię się i zrobię jedno, a duże zamówienie z internetu i będę miała w końcu spokój ;) Dzięki za pomoc!
#2016-03-07 09:21:26 

Kaskada

Użytkownik

A ja mam inną taktykę, daję dzieciom kwotę pieniędzy i im mówię, żeby kupili sobie to co potrzebują. Raz, że się uczą przedsiębiorczości, a dwa samodzielności.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015