#2016-03-07 04:44:02 

ZygmuntStary

Użytkownik

Poszukuję doświadczonego grafika, który wie, na czym polega projektowanie loga, jak również zna się na projektowaniu ulotek oraz wizytówek. Czy możecie mi kogoś polecić?

#2016-03-07 06:55:25 

zamroczony

Użytkownik

Jeśli chodzi o projektowanie ulotek, to ja kiedyś znalazłem w Internecie reklame jednej firmy. Informacje na temat projektowania przez nią ulotek zapisałem w zakładkach pod adresem http://www.algrafo.pl/oferta/ulotki/ . Jeszcze nie skozystałem z tej oferty, ale myślę o tym, żeby się skontaktować z ta firmą, gdyż planuje wypuszczenie nowej partii ulotek, jako że te według starego wzoru już się wszystkim znudziły.

#2016-03-07 09:33:21 

ZygmuntStary

Użytkownik

Ciekawa stronka. Jak wspomniałem, oprócz ulotek interesują mnie także wizytówki projekty profesjonalne zwracją większa uwage zainteresowanych.

#2016-03-07 10:08:39 

zamroczony

Użytkownik

Ta firma zajmuje się też projektowaniem wizytówek i logotypów. Widziałem ich ostatnie realizacje i mysle, że można tu mówic o profesjonalizmie. Dlatego tez zalezy mi, żeby to własnie oni zaprojektowali dla mnie ulotki, bo ich projekty wyróżniaja się spośród innych. A trzeba jakoś zainteresować potencjalnych klientów ulotką czy wizytówką, żeby zachowali ten kawałek papieru i nie wyrzucili go do kosza.
#2016-03-07 12:33:39 

ZygmuntStary

Użytkownik

Zgadzam się. Myśle, że skontaktuję się z tą firma i zapytam o warunki współpracy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015