#2016-03-23 04:10:16 

Belnnskel

Użytkownik

Witam użytkowałem w swojej firmie przez cztery lata dosyc drogi silnik pradu stalego o zmiennej mocy i niestety wczoraj chyba zakończył swój zywot.. no i pytanie czy opłaca sie naprawiać cos takiego czy lepiej kupić nowy? czy może trzeba kogoś sprowadzić na diagnoze?? przyznam ze aktualnie nie ma na miejscu dyrektora technicznego i troche po omacku bladze
#2016-03-23 04:31:21 

jaskiniowiec

Użytkownik

Przede wszystkim potrzebowałbym informacji o dokładnej mocy pojemności silnika producencie i innych parametrach. wtedy mugłbym ci orientacyjnie powiedziec ile kosztuje naprawa bo tak sie składa ze sie tym troche zajmuje i chetnie pomoge
#2016-03-23 07:20:58 

wkrętak

Użytkownik

Oczywiście że trzeba naprawiać!! W ten sposob dużo zaoszczedzisz. w brew pozorom w Warszawie przezwajanie silników robi bardzo duzo firm to znaczy w tym sensie ze bardzo duzo firm korzysta z takich usług. dzięki temu można naprawde za niewielka cene przedluzyc zywotność silnika. ja nadzorowałem kilka razy taka naprawe i zawsze bylem zadowolony z efektow.
#2016-03-23 09:04:05 

Kaskada

Użytkownik

Jesli jesteś też ze stolicy to wystarczy ze sobei wpiszesz w wyszukiwarkę: „silniki elektryczne naprawa Warszawa” i bez problemu znajdziesz kogos kto sie tym zajmuje. najlepiej jakis specjalista ktory ma juz swoje lata i doświadczenie.. poleciłabym ci kogos ale teraz nazwisko mi wypadlo z glowy. generalnie facet naprawia nie tylko silniki ale też transformatory elektronarzędzia itp.
#2016-03-23 09:27:39 

olimpijczyk

Użytkownik

generalnie to jeśli silnik ma tyulko kilka lat to jak najbardziej trzeba naprawiać. powiniene posłużyć przynajmniej kolejne kilka lat bez problemów. jeśli nie jest to rozległa awaria to koszt naprawy z pewnością nie przekroczy ceny pierwotnej silnika dlatego nie masz czym się martwić
#2016-03-23 10:17:44 

RogowiczK

Użytkownik

ogólnie są różne szkoły ale ja jestem raczej za naprawianiem. Bo to często jest dobry sprzęt który złapie jakąś jedną usterkę. jak się ją zlikwiduje zakonserwuje odpowiednio reszę elementów to wszystko powinno działac jak nowe a czasem lepiej (naprawde tak sie zdarza tacy sa zdolnei czasem mechanicy)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015