#2016-03-24 04:44:16 

parapetówka

Użytkownik

Żona ma problem.. z mężem :( Już od jakiegoś czasu w naszym małżeństwie dzieje się bardzo źle. Unikamy siebie nawzajem, nie rozmawiamy, nawet na siebie nie patrzymy. Nie wiem jak to się stało, od czego się zaczęło. Jest mi trudno, bo ogarnia mnie co raz większy smutek i bezradność. To przeciez mój mąż, w którym niegdyś byłam zakochana po uszy. Tyle lat razem, a teraz stajemy się dla siebie co raz bardziej obcy. Co zrobić? Jak skłonić go do rozmowy?
#2016-03-24 06:48:25 

olimpijczyk

Użytkownik

Nie chcę być czarnowidzem, ale skoro mężczyzna zachowuje sięw taki sposób jak twój mąż, to może mieć kogos na boku. Mężczyźni zazwyczaj nie chowają długo urazy, a taki bark zainteresowania może znaczyć jedno, że takim zainteresowaniem objął już inną dzierlatkę.
#2016-03-24 09:47:44 

chusteczka30

Użytkownik

Czy kogoś ma czy nie, to nie wiadomo. Fakt jest jeden, jak nie zaczniecznie naprawiac sowjego związku, to może być tylko gorzej. Moje małżeństwo rozpadło się po 30 latach. Teraz załuje że nie poszliśmy z mężem na terapię małżeńską. Mogła nam ona uratowac związek. Gdybym wiedziała to co wiem teraz… Nie rezygnuj z męża, zacznij działać. Jak sami nie możecie dojść do porozumienia, to koniecznie musicie się zgłosić po pomoc do specjalisty.
#2016-03-24 12:30:23 

parapetówka

Użytkownik

Ja bardzo chętnie bym poszła na terapię, ale tylko ja. Mąż nie chce zamiatać naszych rodzinnych brudów pod obcy dywan. Zupełnie nei wiem co robić.
#2016-03-24 13:08:48 

chusteczka30

Użytkownik

Nie masz innego wyjścia jak tylko przekonać męża że dobry psycholog nie ocenia, tylko szuka rozwiązania by pomóc swoim pacjentom wyjść z tarapatów. Twój mąż też musi zrozumieć, że wizyty u psychologa obecnie są czyms normlanym, nikt na takich ludzi nie patrzy jak na wariatów. Nie odpuszczaj kochana. Walcz o swoje małżeństwo, a wszystko się poukłada.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015