#2016-03-30 06:00:45 

zamroczony

Użytkownik

witam chce znaleźc porzadne opony na sezon wiosenno-jesienny takie które będą pasowac na felge 15 i beda mialy wykonanie z naprawde dobrej gumy. chcialbym zeby cena nie przekroczyla 250 zl za sztuke czyli tysiac za caly zestaw. mysle ze dobre ogumienie juz sie kupi w tej cenie moze mi ktos cos polecic ?

#2016-03-30 06:43:14 

olimpijczyk

Użytkownik

hmmm myślę że coś kupisz polecałbym jakieś firestone’y może... ale najlpiej będzie jak wejdziesz sobie po po prostu na porównywarkę cen i tam sobie poszukasz. wiele sklepoów online oferuje taką dajną opcję że wybierasz model markę jakiego chcesz producenta opon i ta wyszukiwarka ci od razu znajduje odpowiedni rozmiar wszystkie te trzy wymiary jakie powinny być fabrycznie... fajna opcja, co? no a dzięki porównywarce to nie przepłacisz hehe
#2016-03-30 07:11:11 

RogowiczK

Użytkownik

Dokładnie porównywarki cenowe bardzo się przydają sam dzięki nim sporo już zaoszczędziłem na różnych zakupach. ja kupowalem online felgi stalowe one też przeważnie są w tych samych sklepach co opony. Więc mogę ci polecić muj sklep botam było bardzo tranio i tam sobie znajdziesz dla siebie te opony letnie. Pozdrawiam serdecznie

#2016-03-30 08:11:50 

ZygmuntStary

Użytkownik

ja też ostatnio miałem rozkimne czy kupić opony rolnicze w normlanym sklepie stacjonarnym czy internetowym i ostatecznie padlo na internetowy i nie żałuję. Powiem tak – co najmniej kilkadziesiąt złotch na całym komplecie się przyoszczędzi. Jak dla mnie to jest super sprawa. Pozdrawiam serdecznie wsystkich pasjonatów opon :D

#2016-03-30 10:38:16 

wkrętak

Użytkownik

Taaa faceci to potrafią czasem całymi dniami i godzinami szukać opon... :D ale dzięki temu w końcu wybiorą te najlepsze :D kobiety tego nie rozumieją niesstety... a to fakt dla niektórych mezczyzn to prawdziwe hobby po prostu handlować oponami ciągle zmieniać itd. hehe ja akutalnie mam bridge stone i jestem bardzo zadowolony ale pewnie zajkiś czas zmienie hehe :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015