#2016-04-08 04:35:28 

olimpijczyk

Użytkownik

Cześć.. interesuje mnie jakaś dobra chirurgia stomatologiczna Warszawa , najlepiej jako miejsce gabinetu, ponieważ chcę dokonać drobnej korekty zębów i założyć sobie aparat korygujący. Czy ktoś z Was może polecić dobry gabinet? Albo ogólnie coś poradzić na temat aparatu na zęby itp.? Byłbym bardzo wdzięczny, z góry dziękuję i pozdrawiam!

#2016-04-08 05:45:15 

ZygmuntStary

Użytkownik

Wiesz co, wpisz sobie tak: Invisalign Warszawa w przeglądarce i powinien Ci wyskoczyć opis tego aparatu na zęby. Są to niewidoczne szyny na zęby, wykonane z bardzo elastycznego materiału. Ja zakładam taki w Dental Gallery i powiem Ci, że to to niebywale wygodne rozwiązanie. Nie dość, że masz normalnie korygujący aparat, to jeszcze jest on niewidoczny i możesz w każdym momencie go zdjąć. Super sprawa.
#2016-04-08 08:28:26 

chusteczka30

Użytkownik

O kurde.. tak poczytałam o tym niewidocznym aparacie i aż mi się smutno zrobiło, bo przez 2 lata już noszę swój aparat na zęby i choć zęby się prostują to sporo się z nim męczę.. no i parę osób się ze mnie notorycznie śmieje, nazywa aparatką itp. taki nowoczesny aparat na zęby zdecydowanie by mi się przydał..
#2016-04-08 09:23:39 

zamroczony

Użytkownik

Nie wiem czemu, ale mi się akurat kobiety z aparatami na zębach podobają ;) Takie słodkie są i widać poza tym, że dbają o swoje zęby, a według mnie uśmiech kobiety jest niebywale ważny i potrafi uwieść każdego faceta ;P No ale to tak od siebie..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015