#2016-04-15 01:50:19 

mercyful_fate

Użytkownik

Od 3 lat co sezon testuję tabletki na alergię i niestety nie znalazłem jeszcze czegos co pomagałoby nie powodując efektów ubocznych. Po niektórych chce mi się spać, inne strasznie mnie zamulają, a niektóre po prostu nie pomagają. Może znacie jakies dobre tabletki ktore moglyby mi pomóc jednoczesnie nie ograniczajac mozliwosci bo mam poważną prace i nie mogę sobie pozwolić na cos takiego.
#2016-04-15 04:33:56 

parapetówka

Użytkownik

Moze spróbuj z lekami bez recepty? Są słabsze wiec pewnie nie bedą powodować senności i innych efektów ubocznych, a mogą pomóc. Mój mąż kupuje sobie bez recepty pomimo ze ma silna alergie to mu pomagaja i nie zauwazylam zeby byl ospaly albo zmeczony. Pozdrawiam.
#2016-04-15 07:10:24 

mercyful_fate

Użytkownik

Bez recepty jest bardzo mało leków i nie wierze w ich skutecznosc, wole postawic na cos silnego co na pewno mi pomoze bo z dwojga zlego wole byc senny niż zakatarzony.
#2016-04-15 07:45:19 

Kaskada

Użytkownik

Leków na alergię bez recepty jest sporo, wystarczy spojrzeć tutaj, http://www.aptekamini.pl/category/bez-recepty-dla-alergikow-tabletki a już na pewno nie zgodze sie ze sa nieskuteczne. W sezonie pylenia trwa sama zazywam i nie mam zadnych objawów. Polecam spróbować i potem opisac wrażenia, a nie odwrotnie :)
#2016-04-15 10:25:37 

mercyful_fate

Użytkownik

Dobrze, tak zrobię w końcu nic nie ryzykuję. Sama wiesz jak nieprzyjemna i wykluczająca z życia jest alergia, a ja nie chciałbym przyjmować leków które by nie działały. Ten katar bardzo mnie denerwuje i męczy, czasem już nawet nie miałem siły żeby się wysmarkać. Nie chcialbym znow przez to przechodzic, ale ok spróbuje i na pewno napisze jak poszło.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015