#2016-04-18 20:18:14 

parapetówka

Użytkownik

Dzień dobry, witam wszystkich. Zakładam temat z myślą o mnie i innych osobach, które szukają swojego punktu zaczepienia. Nie mam pracy. Chciałabym zacząć zarabiać. Bycie samodzielną ,niezależną jest dla mnie priorytetem życiowym. Z chęcią zwiedziłabym również kawałek świata, by móc poznać smak prawdziwej dorosłości. Mam 25 lat, podobno życie przede mną, ale coto za życie, jak nie ma się nic. Proszę was kochani, dajcie jakiś namiar na dobre oferty pracy zagranicznej, które byście polecili swojej rodzinie i znajomym. Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy poza granicami polski. Pozdrowienia dla was wszystkich
#2016-04-18 22:44:05 

olimpijczyk

Użytkownik

Hej. Jesteś młoda więc na pewno coś znajdziesz. Wbrew pozorom młode osoby, nawet niedoświadczone szybciej znajdą pracę niż starsze. Na Twoim miejscy bym się nie załamywał, a te tendencje do posiadania na wstępnie bym odrzucił. Możesz mi wierzyć, że gdy znajdziesz pracę za granicą, która będzie dobrze płatna i tak na wszystko nie będzie cie stac, bo życie na obczyźnie jest drogie. I tak będziesz sobie odmawiała tego i owego. Chęć posiadania nie jest dobrym doradcą.. to tylko krok od pazerności.
#2016-04-19 01:16:22 

Kaskada

Użytkownik

Dzień dobry, ja ją trochę rozumiem. Co to za życie w Poslce, gdzie nie stać cię nawet na podstawowe elementy.za granicą kobiety bez problemu mogą pozwolić sobie na dobrze wyposażoną kosmetyczkę, czy szafę z ubraniami, a nie muszą na to wydawać majątku. Tutaj idąc po spodnie musisz zostawić przynajmniej 1/10 swojej wypłaty. Tu nie chodzi o pazernośc, a o codzienność. Takie produkty nie są dobrem luksusowym kolego!
#2016-04-19 03:38:27 

ZygmuntStary

Użytkownik

Cześć. Co za problem. Sprawdź sobie tutaj http://www.praca-w-holandii.com.pl/praca-sezonowa-w-holandii/. Myślę, że na dobry początek praca sezonowa wystarczy, a jak się sprawdzisz to będą cię wołali dalej lub znajdziesz lepszą, stałą. Na moje to najważniejsze, by gdzieś się zahaczyć, potem już tylko z górki. Powodzenia.
#2016-04-19 06:20:21 

chusteczka30

Użytkownik

A nie lepiej znaleźć sobie bogatego męża :D jesteś w odpowiednim wieku na żeniaczkę :P
#2016-04-19 06:40:51 

zamroczony

Użytkownik

hahaha, no to żeś pojechała..typowa baba, nic tylko chłopa do kopalni by wysłała, żeby forsą szastać, nie pozdrawiam!
#2016-04-19 08:05:25 

bożżżenka

Użytkownik

Hejka. No koleżanka pewnie się nie zastanowiła co pisze. Ja z kolei polecam zajrzeć sobie tutaj praca-w-holandii.com.pl moja kumpela znalazła tam pracę na sezon, pojechała, zarobiła, liznęła języka, dziś pracuje tam w jakiejś agencji. Ja co prawda mam to szczeście, że spełniam się zawodowo w Polsce, ale gdyby była taka potrzeba pewnie też bym wyjechała.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015