#2016-04-25 02:55:52 

cydroholiczka

Użytkownik

Coś mi się dzieje z zębami ale nie do końca jestem w stanie sama zdiagnozować co. Wydaje mi się, że to zęby to to tak z reguły ból się zaczyna ale promieniuje do ucha po tej samej stronie i wtedy zaczynam wątplić czy powinnam się udać do stomatologa czy do laryngologa. Jak wy uważacie? Kiedy zaglądam do lusterka wszystko wygląda ok, ale przecież nie mam rentgena w oczach.
#2016-04-25 03:20:29 

ZygmuntStary

Użytkownik

Kobieto, a skąd my mamy wiedzieć co ci się w jamie ustnje dzieje? To chyba sama powinnaś zdecydować co dalej.
#2016-04-25 05:49:10 

chusteczka30

Użytkownik

A ja ci polecę iść jednak do dentysty. Jezeli jesteś w stanie zlokalizować pierwsze miejsce, w którym ból się pojawia, jako ząb, to znaczy, że to jest probem z zębem i basta. I tak, masz rację, nie wszystkie problemy widać gołym okiem dlatego lekarz powinien obejrzeć. Zajrzyj na stronę http://duodenti.pl/uslugi/calkowita-diagnostyka-rtg/ . Tu jest o tyle fajnie, ze nie musisz nigdze jezdzić po pracowniach rtg tylko masz na miejscu i od razu diagnoza. Jest to na pewno bardzo wygodne i dla ciebie i dla nich. Plus oszczednosc czasu i masy bolu między zabiegami.
#2016-04-25 08:06:16 

cydroholiczka

Użytkownik

Dziękuję bardzo za linka, na pewno dokładnie się zapoznam. Wiem jak to jest, kiedyś, jeszcze lata temu trzeba było biegać ze skierowaniem na zdjęcia i dopiero potem mogli coś zrobić. Teraz stomatologia i protetyka w Poznaniu się mocno posuneła do przodu i robi się wszytko na miejscu. szczególnie dobre to jest jak się ma dzieci, które są mocno niecierpliwe i nie muszą niepotrzebnie cierpieć.
#2016-04-25 09:52:52 

chusteczka30

Użytkownik

Dokładnie tak, wiem bo sama chodzę tam z dzieckiem a ja osobiście robiłam tam implanty. Mogę spokojnie polecić wiedzę mojego lekarza i obsługe.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015