#2016-04-26 06:36:59 

olimpijczyk

Użytkownik

Cześć wszystkim! Przygotowuję się do założenia firmy, ale już teraz widze że ogrom dokumentacji i formalności totalnie mnie przerasta dlatego nie chcąc w to brnąć wolę zlecić profesjonalnej firmie, która odciązyłaby mnie żebym mógł zacząć robić to co naprawdę ważne dla mojego biznesu. Szukam sprawdzonej firmy która nie tylko napisałaby biznes plan, ale także pomogła podczas rejestracji. Jestem z Poznania więc będę wdzieczny za polecenie kogoś w tym miescie.
#2016-04-26 08:08:12 

bożżżenka

Użytkownik

Podczas zakładania działalności miałam ten sam problem co Ty, dużo formalności mało czasu. Zauważyłam że z zaczęłam bardziej starać się prawidłowo wypełniać i kompletować dokumenty niż pracować na zysk więc powiedziałam dość i znalazłam firmę która pomaga podczas zakładania firmy w Poznaniui robi to naprawdę szybko i sprawnie. Wyślę Ci od razu link bezpośrednio do informacji o biznes planie, które bardzo mi się przydały http://bcadvisors.pl/biznes-plan/ . Poczytaj sobie na spokojnie. Mam nadzieję że pomogłam, buziaki papa :)

#2016-04-26 08:44:14 

olimpijczyk

Użytkownik

Bardzo pomogłaś dzięki, słyszałem o tej firmie bardzo dobre słowa, więc tym bardziej sie ciesze ze ktos z pierwszej reki moze mi co nieco o nich powiedziec. Jak dlugo trwalo u ciebie zakladanie i pozostale formalnosci?
#2016-04-26 09:01:23 

bożżżenka

Użytkownik

Ja miałam dosyc specyficzny przypadek bo mam firme import eksport z koncesjami zagranicznymi i wsparciem z budżetu zagranicznego. W kazdym razie była to kwestia około 2 tygodni, co w porównianiu do konkurencji jest bardzo krótkim terminem. Niektórzy miesiącami nie moga się z tym uporać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015