#2016-04-27 06:47:57 

parapetówka

Użytkownik

Siemanko! Zajmuję się z moim chłopakiem kręceniem amatorskich filmów przyrodniczych. Obecnie chcielibyśmy zwiedzić wschodnią Wielkopolskę, ale nie bardzo wiemy gdzie się zatrzymać. Nie interesują nas miasta, bardziej ośrodki na uboczu, w bliskości natury. Jeśli ktoś mógłby coś polecić to bardzo proszę.
#2016-04-27 07:23:12 

mercyful_fate

Użytkownik

Jeśli szukacie czegoś odosobnionego skąd moglibyście nawet spacerkiem przejść się w miejsca dobre do kręcenia filmów to dobrym rozwiązaniem byłaby agroturystyka Brzezina-Agroturystyka.pl Wielkopolska słynie z bardzo dobrych ośrodków w malowniczych krainach położonych zdala od dróg i miast. Zastanówcie się nad tym.

#2016-04-27 08:51:18 

parapetówka

Użytkownik

Właśnie zgłębiam temat i najbardziej interesowałyby mnie domki nad jeziorem Brzezina-Agroturystyka.pl Żnin w szczególności by mi odpowiadał lub bliskie okolice. Głównie chodzi nam o jeziora. Ktoś zna jakieś domki w tych stronach, albo tak jak pisał kolega gospodarstwo agroturystyczne? Z góry dzięki.

#2016-04-27 11:03:21 

olimpijczyk

Użytkownik

Proszę: http://www.brzezina-agroturystyka.pl/wczasy-nad-jeziorem/ jest to strona jednego z lepiej położonych ośrodków w całej Polsce. Masz tam wypisane co można odwiedzić w sąsiedztwie więc mam nadzieję że się to przyda do organizacji scenariusza, albo jakiegoś planu filmu. Ośrodek jest świetny tak pod względem atrakcji jak i cen i obsługi. Byłem tam już chyba 4 razy i zawsze wracam mega zadowolony.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015