#2016-04-28 05:54:57 

mercyful_fate

Użytkownik

Cześć! Sprawa wygląda tak, że mam niewielki pensjonacik, do którego co roku przyjeżdża trochę ludzi. Pomyślałem, że dobrze by było zapewnić ich samochodom jakąś ochrone, bo tak to wiadomo, czy słońce czy deszcz, to lakier dostaje za swoje. Nie chcę oczywiście stawiać jakichś garaży, bo to wydatek zdecydowanie za duży, chodzi mi tylko o to, by zapewnić chociaż jakieś minimum ochrony.
#2016-04-28 06:28:11 

olimpijczyk

Użytkownik

Witaj, słuchaj, wydaje mi się, że najlepsze będą wiaty samochodowe drewniane. Wykonane z ładnego, trwałego drewna nie tylko zapewnią odpowiednie zabezpieczenie dla samochodów, ale też na pewno będą ogromnym walorem dekorującym, a wiadomo… że pensjonat też jest wybierany przez to, jak wygląda :)
#2016-04-28 07:03:46 

mercyful_fate

Użytkownik

A no to oczywista :) W sumie zastanawiałem się, czy by to nie była jakaś konstrukcja z drewna. A pytanie tylko, czy gdzieś dostanę jakieś tkaie gotowe? Bo sam się na tym specjalnie nie znam, żeby zaprojektować i ustawić tak, by to stało.
#2016-04-28 09:20:53 

olimpijczyk

Użytkownik

Słuchaj, jest firma, którą znajdziesz po adresie rscbis.com.pl, oni produkują i sprzedają takie drewniane konstrukcje podwórkowe. Tam też znajdziesz eleganckie wiaty :)
#2016-04-28 12:00:36 

mercyful_fate

Użytkownik

O no to super :) Dzięki za informację;) Temat można zamykać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015