#2016-04-29 02:54:42 

mercyful_fate

Użytkownik

Szukam namiary na dobrego trenera, który pomoże mi nabrać masy mięśniowej. Stwierdziłem ostatnio, że nie wyglądam specjalnie męsko i że mięśnie tu i uwdzie nieco dodadzą mi urody, dlatego musi być ktoś doświadczony i specjalizujący się konkretnie w tym zakresie. Macie kogoś takiego i możecie polecic?
#2016-04-29 05:31:41 

olimpijczyk

Użytkownik

Ja poznałem swojego trochę nietypowo bo przez internet. Na stronie http://idenatrening.pl/ wpisujesz swoje cele, preferencjeco do trenera i wyskakują ci osoby, które najlepiej spełniają twoje wymagania. Pracujemy razem już ładnych kilka miesięcy i można chyba powiedzieć, że coś zadziałało. Na polu platonicznym oczywiscie, wie dokładnie kiedymam gorszy dzien i stara się mnie z tego wyciągąć poprzez właściwą motywację, wie kiedy zwyczajnie mi się nie cce i wtedy potrafi przycisąć z ćwiczeniami. Raczej nei wyobrażam sobie trenowac z nikim innym.
#2016-04-29 07:54:06 

parapetówka

Użytkownik

Trener przez internet, coś podobnego. Czego to ludzie nie wymyślą, to jak wybierać sobie partera życiowego przez internet, przecież tak nie można. Trzeba najpierw osobę dobrze poznać!
#2016-04-29 08:14:45 

olimpijczyk

Użytkownik

Swoją żonę tezz poznałem przez internet i cóż, da się. A takie rozwiązanie ma o tyle zaletę, że nie musisz biegać po siłowniach albo na siłę szukać opinii, bo tam są już ci, którzy są najlepsi. Duża oszczędność czasu i wygoda. Tylko trzba być otwartym i mieć świeże spojrzenie na świat. Nie trzea koniecznie siedzieć na siłę w przeszłości.
#2016-04-29 09:23:55 

mercyful_fate

Użytkownik

Z jednej strony się zgadzam z koleżanką, że to jednak musi byc właściwa osoba, która może nieraz mnie zobaczyc w różnych słabych sytuacjach, ale z drugiej nawet po rekomendacjach przyjaciół nigdy nie wiem czy mi osoba podpasuje. Więc szukanie trenera osobistego ma dla mnie sens, szczególnie jeśli jest to strona do tego konkretnego celu przeznaczona. Ja na pewno spróbuje, nie mam nic do stracenia.
#2016-04-29 09:55:36 

olimpijczyk

Użytkownik

Tu jest też bardzo fajne to, że możesz pozostawać w kontakcie z nim online. Na przykład mieszkasz a jakimś wygwizdowie i potrzebny ci trener personalny Poznań stoi przez tobą otworem i możesz korzystać z usług najlepszego specjalisty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015