#2016-05-05 05:33:18 

chusteczka30

Użytkownik

Cześć wszystkim. Przede mną najsmutniejsze wydarzenie w moim życiu. Muszę pożegnać się z moim dziadkiem, na zawsze. Odszedł wczoraj i już myślimy o tym, jak pożegnać go najgodniej i najpiękniej jak potrafimy. Znacie miejsce w Krakowie, gdzie dostanę piękne wieńce pogrzebowe? Nie mam siły na chodzenie po kwiaciarniach, bo nie jest to dla mnie zbyt miłe doświadczenie, nie w tych okolicznościach. Z góry dziękuję za okazaną pomoc.
#2016-05-05 07:35:41 

parapetówka

Użytkownik

Bardzo Ci współczuję. Nie tak dawno przeżywałam to samo, co Ty teraz. Wiem jak Ci ciężko. No cóż, życzę Ci powodzenia. Może to oklepane co powiem, ale czas leczy rany i jest tak naprawdę, uwierz mi kochana.
#2016-05-05 08:08:00 

gesiarkamarysia

Użytkownik

Też mieszkam w tym samym mieście. Może przyjdę na pogrzeb. Zawsze jest mi tak potwornie smutno, gdy ktoś umiera, choć wiem że zgonów dziennie jest setki, tysiące może – nie wiem, nie dbam o to. No ale cóż, jeśli chodzi o Kraków kwiaciarnia internetowa będzie najlepszym rozwiązaniem. W ten sposób będziesz mogła całą procedurę załatwić szybko i możliwie bezboleśnie. Na stronie internetowej: https://motyli-raj.pl/pl/i/Realizacja-zamowien/26 dowiesz się, jak zamówić kwiaty online, oraz szczegóły dotyczące wysyłki takiego wieńca.
#2016-05-05 10:48:52 

ZygmuntStary

Użytkownik

Ja niedawno pożegnałem też kogoś bliskiego, nie był to dziadek, ale w obliczu śmierci to się nie liczy. Przecież wszystkich czeka to samo i ból także zawsze jest ten sam. Moje kondolencje.
#2016-05-05 11:26:36 

chusteczka30

Użytkownik

Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie! Jak również za radę dotyczącą wieńca pogrzebowego. Też wydaje mi się, że ten pomysł z kwiaciarnią online jest jak najbardziej trafiony. Złagodzi ból. O ile to jest możliwe w takich okolicznościach…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015