#2016-05-06 02:53:53 

ZygmuntStary

Użytkownik

Czy wy uważacie podobnie jak ja, że meble, które są przeznaczone do salonu powinny być o odpowiedniej jakości. Według mnie bardzo ważna jest solidność takich mebli, bo jakby nie patrzeć, w większości domów tio właśnie w tym pomieszczeniu toczy się zarówno Zycie rodzinne, jak i towarzyskie.
#2016-05-06 05:20:14 

bożżżenka

Użytkownik

Masz rację, bardzo lubię mieć jakość w domu. Zwykle jest to trochę większy koszt zakupu, ale dla mnie jednorazowy, większy wydatek jest dużo lepszy niż kupowanie wielokrotnie produktów z tej samej grupy. Meble są tego najlepszym przykładem. Jakość, jakość i jeszcze raz jakość.
#2016-05-06 05:48:23 

olimpijczyk

Użytkownik

Najlepszym przykładem są krzesła. Ja wybrałem z tej listy http://www.meblepotocki.pl/pl/c/Krzesla/24 i jestem przekonany, że na rynku nie ma lepszych. Wytrzymają chyba już do mojego końca, bo dopiero jak do mnie dotarły zobaczyłem, że to solidność połączona z dobrym wyglądem.
#2016-05-06 06:32:32 

cydroholiczka

Użytkownik

W moim przekonaniu musi się znaleźć w salonie stół drewniany i też bardzo solidny. Im większy salon, tym większy stół się przydaje. Kiedyś bazowałam na zwykłej ławie, ale to było jeszcze w czasach, gdy byłam właścicielką małego mieszkania w bloku.
#2016-05-06 08:33:18 

mercyful_fate

Użytkownik

No niestety mieszkania w blokach są dość małe, ale są tez już i takie, gdie można trochę poszaleć z wystrojem. Również meble można zastosować nieco inne. Nowe budownictwo idzie z duchem czasu, szczególnie w dużych miastach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015