#2016-05-17 00:54:55 

ZygmuntStary

Użytkownik

Szukam firmy ogrodniczej, która w swojej ofercie ma szeroki wachlarz usług z tej branży. Interesuje mnie współpraca z kimś profesjonalnym i znającym się na rzeczy. Posiadam bardzo dużo zleceń.
#2016-05-17 03:38:51 

olimpijczyk

Użytkownik

Ale powiedz nam czego dokładnie szukasz. Ja współpracowałem z jedną firmą, która projektowała ogród w Legionowie. Bardzo rzetelna firma z dużym doświadczeniem. Aż sam byłem zaskoczony jak szybko to wszystko poszło.
#2016-05-17 05:10:27 

bożżżenka

Użytkownik

Ja znam firmę, która zajmuje się wszystkim co jest związane z ogrodnictwem. W moim przypadku świadczyli mi usługę wycinania drzew w Warszawie. Bardzo profesjonalne podejście do klienta i wykonywanej pracy. Sama byłam bardzo zaskoczona jak szybko i sprawnie to wszystko zrobili.
#2016-05-17 06:47:59 

chusteczka30

Użytkownik

Wiecie co… tak każdy pisze, ale nie ma żadnych konkretów i namiarów na firmy. Ja polecam wejść na firmakrzak.com. Ja znalazłam tam ofertę idealną dla mojego ogrodu. Dodatkowo firma dla mnie zakładała ogród w mieście Radzymin. Jak tylko znajdę zdjęcia to na pewno wyślę, bo jest na co popatrzeć.
#2016-05-17 08:30:09 

ZygmuntStary

Użytkownik

O! Właśnie czegoś takiego szukałem. Zależy mi na tym żeby firma miała duży wachlarz usług ponieważ nie chce mi się za każdym razem szukać czegoś nowego. Mam nadzieję, że uda nam się współpracować na dłuższą metę. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i pozdrawiam. Dawajcie znać o skończonych projektach, chętnie zobaczę efekty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015