#2016-05-18 04:12:49 

RogowiczK

Użytkownik

Witam. To tak jak w tytule tematu szukam ciekawych szkoleń dla pedagoga. Chciałem poszerzyć zakres swoich „usług” i zdecydowałem się na rozwój. Chciałbym was się poradzić jakiego typu szkolenia polecacie. Które wedle was są najbardziej pomocne, przydatne. A może wy też jesteście przed decyzją wyboru drogi życiowej i też jak ja szukacie ciekawych kursów :D Czekam na wasze opinie.
#2016-05-18 05:18:43 

cydroholiczka

Użytkownik

Hej. Niedawno też szukałam. Ja zdecydowałam się na kurs doszkoleniowy wspomagajacy w pracy z niepełnosprawnymi osobami. Dzięki temu poznałam ich oczekiwania, poznałam ich lepiej, spojrzałam na nich z nieco innej perspektywy. Myślę, że takie szkolenia dla pedagogów będą najlepszą alternatywą dla ciebie. Może w pracy z dziećmi lub młodzieżą będziesz czuł się lepiej. Powodzenia
#2016-05-18 06:26:31 

SeriannaXXI

Użytkownik

Cześć. Ja się podzielę moim doświadczeniem. Też nie wiedziałam co chcę robić. Zdecydowałam się na kursy dla terapeutów. Dziś pracuję z dziećmi niepełnosprawnymi, które uwielbiam. Dawniej myślałam że to praca tylko dla ludzi o mocnych nerwach, bo emocji jest co nie miara, ale dzięki szkoleniom zaczęłam nieco inaczej postrzegać te dzieciaki. Są kochane, uwielbiam swoją pracę.
#2016-05-18 09:11:36 

pośpieszny18

Użytkownik

Dzień dobry. Gdybym miał coś konkretnego polecać, to raczej by to była dobra szkoła. Wiele można też dowiedzieć się na tej stronie jacekkielin.pl. dla mnie osobiście praca z niepełnosprawnymi nie odpowiadała. Wolałabym pracować z dzieciakami trudnymi, których trzeba czegoś innego nauczyć o świecie, niż to co do tej pory znali. Co prawda każdy ma swój sposób na to, ale ja wybrałbym przynajmniej dla siebie właśnie taką drogę. Pozdrawiam i życzę ci dobrej decyzji.
#2016-05-18 10:49:27 

Kaskada

Użytkownik

Hejka. Doskonale rozumiem was wszystkich chyba. Mnie też interesuje praca nieco bardziej wymagająca. Myślę, że z chęcią wzięłabym pod uwagę sposoby pracowania z niepełnosprawnymi ludźmi, niekoniecznie tylko dziećmi. Wiadomo człowiekowi zdrowemu żal dzieciaczka, który do końca życia będzie poruszał się na wózku, nieco inny dystans ma się do osoby dorosłej. To taka praca nieco wymagająca od nas i taktu i zrozumienia, ale przede wszystkim wymuszająca na nas dania tym osobom nieco więcej siebie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015