#2016-06-01 04:52:50 

chusteczka30

Użytkownik

Cześć. Dzisiaj sprowadza mnie do Was na forum dość nietypowa sprawa. Mianowicie chodzi mi o to, żębyście polecili mi jakąś firmę, która się zajmuje montowaniem balustrad. Na razie chcialbym wymienić balustrady na zewnątrz, takie przy balkonie. Stare są juz w rozsypce i myślę, że wreszcie nadszedł czas, zeby je zmienić na nowe, które będą może bezpieczne. Mieliście może okazję korzystać z usług jakiejś firmy, która się tym zajmuje? Za wszelkie wskazówki będę niezwykle wdzięczny.
#2016-06-01 06:10:06 

cydroholiczka

Użytkownik

Cześć. Całkiem niedawno mnie też coś takiego czekało. Dużo z tym roboty, pracę naprawdę najlepiej jest zostawić profesjonalistom. Ja akurat kupiłem balustrady zewnętrzne ze stali nierdzewnej (http://www.chromsystem.pl/) i jestem z nich bardzo zadowolony. W tym przypadku akurat bezpieczeństwo całkowicie gwarantowane. Nie kosztowało mnie to wbrew pozorom sporo, a robota jest wykonana całkiem dobrze.

#2016-06-01 08:28:35 

olimpijczyk

Użytkownik

Skoro tak, to może i ja na takie nierdzewne się skusze. Jeśli możesz, to weź mi podaj dokładne namiary na tę firme, z której usług korzystałeś, ale to może już na prv, żeby tutaj ludziom nie zaśmiecac forum takimi wiadomościami. Chyba że ktoś inny jeszcze będzie zainteresowany. :P
#2016-06-01 09:50:00 

RogowiczK

Użytkownik

Wiesz co, akurat myślę, że jak firma jest dobra, to zdecydowanie warto ją reklamować i bez problemu jej dane mogę podać tutaj, ale jak wolisz na prv, to sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą, moja wiadomość z danymi już tam powinna czekać. No i jeszcze raz podkreślę, że zdecydowanie warto takie balustrady kupić! O, może ktoś jeszcze kiedyś będzie chciał się dowiedzieć, to niech wie, że warto. :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015