#2016-06-08 02:11:32 

mercyful_fate

Użytkownik

Czesć. Chciałbym dziś zacząć dyskuję o polskich firmach.. ogólnie, co myślicie o firmach z naszej ojczyzny? Czasem się słyszy, że polacy to świetni fachowcy, a czasem, że lepiej brać firmy z za granicy.. co o tym myślicie?
#2016-06-08 03:44:18 

olimpijczyk

Użytkownik

Polacy to przeważnie świetni fachowcy w wielu dziedzinach. Ja stawiam na profesjonalne polskie firmy, niż na jakieś nieznane wynalazki z za granicy. Według mnie mamy wspaniałych i często niedocenionych ekspertów w Polsce i jak tylko mogę to wspieram polskie realia ;)
#2016-06-08 05:49:54 

ZygmuntStary

Użytkownik

Ja to samo, nie ufam często firmom z za granicy.. polak polaka nie oszuka i każdy wie jaki mamy tutaj klimat. Ale to jest też w sumie ciężki temat, bo mówimy tutaj o generalizacji.. są firmy polskie, które będą wspaniale działały, a są takie, za które co najwyżej możemy wstyd odczuwać. Jak wszędzie, są różne odcienie szarości.
#2016-06-08 07:49:35 

parapetówka

Użytkownik

Ja kiedyś wzięłam fachowców z za granicy, żeby mi zrobili duży remont.. jak z nimi rozmawiałam i ustalałam wszelkie szczegóły, to się wydawali naprawdę dobrymi fachowcami, a tak mi zrujnowali w śrdoku wszystko że to jakaś masakra.. jeszcze nie chcieli zwracać nic za to i mogłam co najwyżej się z nimi sądzić. Wzięłam po nich polskich fachowców i wszystko naprawili i mam nauczkę.
#2016-06-08 10:47:09 

Sisshsis

Użytkownik

Nie od dziś wiadomo, że to co polskie to najlepsze ;) od kobiet po inne aspekty naszej rzeczywistości ;) przynajmniej ja mam takie zdanie ;D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015