#2016-06-24 05:50:35 

wkrętak

Użytkownik

Czy macie może pomysł czym wykończyć ściany w mieszkaniu? Nie jest moze jakos strasznie wielkie ale dwupoziomowe i chciałbym, zeby było dość orygoalnie wykonczone. Przy okazji elegancko, nie tak wiecie, badziewiasto i przaśnie. Dlatego panele na ścianach odpadają hahaha. Co radzicie?
#2016-06-24 07:25:30 

pośpieszny18

Użytkownik

Przede wszystkim panele na ścianachnie są badziewiaste i przaśne, po porstu są reliktem prl’u i ludziem zwyczajnie tak zostalo w domach. Jak się remontu nie robi od 30 lat to tez nie wygląda to za dobrze. A po drugie ja bym ci polecał na przykład tynki dekoracyjne Oikos. Na pewno znajdziesz coś dla siebie i dostosowane do twojego stylu. Moim zdaniem to bardzo ciekawe rozwiązanie. Z pewnością oryginalne a przy odpowiednich dodatkach to jeszcze zrobić wielkie wrażenie na innych. Ja polecam ze swoijej strony.
#2016-06-24 09:36:19 

wkrętak

Użytkownik

Mi się panele kojarzą w ten sposób, bo tak było w naszym rodzinnym domu – niewielkiem 32 metrowym mieszkaniu w wielkiej płycie, którego nie znosiłem, bo było zwyczajnine za małe. Ja i dwoje rodzeństwa w jednym pokoju, ciężko, żebym miał z tym dobre wspomnienia :)
#2016-06-24 09:54:17 

Maseczka

Użytkownik

Jesli nie chce ci się specjalnie babrać w robocie to weż spróbuj farby strukturalnej, która jest taką fajną alternatywą dla tynków. Oczywiśćie w tynkach nie ma nic złego, ale nie każdy potrafi albo chce je kłaśc. Dlatego własnie została stworzona taka farba. Dzięki temu efekt jest strukturalny, ale nie musisz zrywać starych tynków.
#2016-06-24 10:07:39 

pośpieszny18

Użytkownik

Jest jeszcze jedna możliwość, a mianowicie użycie betonu architektonicznego. To jest jeśli chcesz uzyskać bardziej równy efekt, który również jest interesujący przy tego typu materiale.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015