#2016-06-30 06:24:25 

cydroholiczka

Użytkownik

cześć wam. Próbowałam już wszystkiego, osobistych trenerów, specjalnych diet, nawet głodzenia się ale nie mogę zrzucić tłuszczu z brzucha i ud. Jestem ogólnie szczupła i jak biorę się za jakąś kurację to schodzi mi z piersi, pupy ramion ale nie z tłustego brzucha i ud. Koleżanka namawiała mnie na odsysanie ale nie wiem czy to jest bezpieczne i za jakiś czas nie powrócę do obecnego stanu. Czy ktoś mógłby coś mi o tych zabiegach opowiedzieć, pozdrawiam.
#2016-06-30 06:46:59 

ZygmuntStary

Użytkownik

Moja dziewczyna dwa lata temu pojechała do Szczecina do Meritum Centrum Medyczne które działa tam od lat specjalizuje się w takich zabiegach i należy do jednego z najlepszych na kontynencie. Cenę zabiegu odsysania tłuszczu znajdziesz u nich na stronie bo już nie pamiętam ile my płaciliśmy, a poza tym to stawki dziś są na pewno o wiele niższe. Wszystko przebiegło szybko, sprawnie, bez powikłań, a efekty są oczywiście trwałe. Pozdrawiam również.
#2016-06-30 07:27:25 

bożżżenka

Użytkownik

Hej! Podobnie jest z ceną operacji plastycznych brzucha, moja kolezanka robiła coś takiego 4 lata temu i zapłaciła o wiele więcej niż ja w tym roku. Też polecono mi klinikę w Szczecinie i ciesze się że tam właśnie poszłam bo zabieg był bezbolesny, a efekt końcowy po prostu robi niesamowite wrażenie.
#2016-06-30 10:13:31 

cydroholiczka

Użytkownik

Dzięki za odpowiedzi. Znam tę klinikę dzieki osobie która zdecydowała się na niedrogą operacyjną korekcję uszu. Podobno ceny są bardzo konkurencyjne a wszystkie zabiegi wykonywane fachowo i profesjonalnie przy użyciu najnowszych metod i narzędzi. Powiem wam ze podejmę „męską” decyzję i tam pojadę bo nie ma sensu dłużej tkwić w zawieszeniu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015