#2016-06-30 05:27:44 

olimpijczyk

Użytkownik

Stało się w końcu tak, ze mój wózek widłowy, który ma już swoje lata padł... nie mam w firmie fachowca więc potrzebuje i nowych cześci i kogoś kto mi go naprawi. Polećcie proszę jakiegoś dobrego fachowca, najlepiej gdzieś w Częstochowie, bo czas mnie goni, a na nowy nie mam na razie funduszy...
#2016-06-30 07:49:40 

ZygmuntStary

Użytkownik

Nie zazdroszcze, a co więcej- pewnie się naczekasz bo taka naprawa to może trwać i trwać... ja znam bardzo dobrych mechaników ze sklepu z wózkami widłowymi nie w samej Częstochowie tylko tuż obok- w Rędzinach to jest niedaleko Rudek. Nazywają się Halplast i już sporo są na rynku, więc zdążyli sobie dobry zespół dobrać. Na pewno ci naprawią nawet starszy sprzęt- ja też miałem już taki kilkuletni i im się udało
#2016-06-30 09:56:16 

Kaskada

Użytkownik

To oni maja też serwis? Ja myslałam, ze tam tylko sprzedaż albo wynajmowanie wózków widłowych jest u nich możliwe. Dobrze wiedzieć, w razie jakichś problemów :) ja sama kupowałam tam, a raczej mój mąż, wózek widłowy taki wielki do 7 ton i sprawdza nam się przy pracy jak na razie bardzo dobrze. Panowie w sklepie doradzili, transport załatwiony- wszystko grało.
#2016-06-30 10:29:52 

zamroczony

Użytkownik

Jak szukasz najbardziej znanego serwisu dla widłowych wózków w Częstochowie to na pewno tam cię wszyscy pokierują. Wiele firm się tam wyposaża, no i ktoś to musi naprawiać, a że znają się na rzeczy i mają dobrych fachowców to są uważani za najlepszych, logiczne :)
#2016-06-30 13:24:59 

chusteczka30

Użytkownik

Nie naprawiaj, kup nowy! Poczekaj trochę i pozbieraj ale weź kredyt na wózek, bo takie pakowanie kasy w złom to tylko rozwiązanie na 5 minut...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015