#2016-07-01 02:12:08 

jaskiniowiec

Użytkownik

Dwudziestolecie to poważny kawałek czasu, przez ten czas mieliśmy wiele wzlotów i upadków, jednak udało się nam i dzisiaj jesteśmy firmą twardo stojącą na rynku. Mamy grono stałych pracowników, którzy są z nami od samego początku, ale i takich, co doszli niedawno i nie zdążyli się jeszcze zintegrować. Chcemy urządzić profesjonalną imprezę integracyjną, ale zależy nam, by wszyscy czuli się na niej dobrze – nie tylko ci firmowi weterani. Co robić, by zintegrować młodych? Czy bankiet to dobry pomysł?
#2016-07-01 03:52:51 

ZygmuntStary

Użytkownik

wiesz co, imprezy integracyjne dla firm to generalnie dobry pomysł i zawsze w jakiś sposób integrują pracowników. Czegokolwiek nie zorganizujesz, jeśli zaprosisz wszystkich i zadbasz o wszystkich, to się zwróci.;)
#2016-07-01 05:51:57 

Maseczka

Użytkownik

najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście firma eventowa w Poznaniu. Oni ci pomogą. Wystarczy opisać czego konkretnie oczekujesz i jak to widzisz, odpowiedzą ci lepiej, niż my na forum.;)
#2016-07-01 08:38:33 

jaskiniowiec

Użytkownik

Tylko raz zajmowałem się jubileuszem i nie mam dużego doświadczenia, ale zaufałem zewnętrznej firmie i wszystko było w porządku. Zaplanują ci budżet i wszystkie szczegóły. Nie ma co za dużo się przejmować i analizować, lepiej od razu uderzyć do tych, co są najbardziej zorientowani. I gratuluję 20lecia, naprawdę nieźle, oby tak dalej.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015