#2016-07-08 02:28:25 

RogowiczK

Użytkownik

Witam serdecznie. Rower od dziecka był dla mnie ważny. Niedawno postanowiłem nieco bardziej wciągnąć się w to i postanowiłem, po raz pierwszy zasmakować trekkingu. Z chęcią bym poczytał, co macie do powiedzenia, jeśli chodzi o przygotowanie takiej wyprawy. Wraz z żoną chcemy zabrać na taką przejażdżkę także naszego syna. Jeśli macie jakieś cenne porady i chcecie się nimi podzielić z pewnością się kiedyś odwdzięczę. Pozdrowienia
#2016-07-08 05:28:22 

chusteczka30

Użytkownik

Witaj kolego. Według mnie powinieneś przede wszystkim pomyśleć o odpowiednim wyposażeniu, by maksymalnie zabezpieczyć uczestników. Wiadomo, że urazy się zdarzają, dlatego polecam kaski w dobrych cenach znajdziesz je pod tym linkiem http://supersportowy.pl/58-kaski. Jeśli chodzi o dzieci na trekkingu to jestem raczej przeciwniczką, bo różne rzeczy dzieją się na wyprawach. No ale skoro syn będzie przygotowany to czemu nie. Dla dzieci też mają fajne produkty w tym sklepie do czego odsyłam http://supersportowy.pl/14-dzieciece. Na pewno nie powinieneś zapominać o ubiorze. Co jak co ale zwykła koszulka nie jest najlepszą opcją dla tych, którzy trekking traktują bardzo poważnie.
#2016-07-08 07:20:16 

mercyful_fate

Użytkownik

Dzień dobry. Ja także chętnie bym co nieco poczytał o trekkingu. Wybieramy się na urlop w góry i chciałbym nieco inaczej spędzić ten czas, niż tylko jedząc oscypki. Już nawet zastanawiałem się nad tym aby kupić odpowiednie rowery. Mnie akurat przekonują jednoślady do Triathlonu w Poznaniu. Są bardzo dobrej jakości i wielu znajomych mi już poleciło. No ale ja to zwykle niezdecydowany. Więc wszystko zostawiam na ostatnią chwilę. Pozdrowienia
#2016-07-08 07:53:08 

wkrętak

Użytkownik

Hej. Na taką wyprawę nie tylko sam sprzęt jest ważny, ale również i ubiór. Koszulki, spodenki, bielizna, obuwie. To też musicie mieć na uwadze. Bez tego będziecie czuć dyskomfort a nie przyjemność z zażywania wypraw górskich. Zacząłbym na waszym miejscu właśnie od tego. Później skoncentrowałbym się na rowerach, nartach, i innych sprzętach. Mnie osobiście podobają się rolki, chociaż to ma niewiele wspólnego trekkingiem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015