#2016-07-12 08:37:41 

RogowiczK

Użytkownik

Dzień dobry użytkownicy forum. Mam nadzieję, że będziecie służyli radą. Szukam sprawdzonej ekipy remontowej z okolic Poznania – mieszkam niedaleko. Zależy mi na fachowości, dobrym przygotowaniu, wiedzy i oczywiście swoich narzędziach. Ostatni remont, który wykonywałem dwa lata temu był totalną porażką. Dlatego właśnie zależy mi na kimś doświadczonym, kto będzie szanował klienta i jego czas. Jeśli mieliście okazję remontować dom i jesteście w stanie polecić konkretną firmę byłbym bardzo zadowolony. Podzielcie się informacjami na temat pracy, czasu trwania waszego remontu i ogólnych opinii. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
#2016-07-12 10:15:25 

olimpijczyk

Użytkownik

Witaj. Remontowałem mieszkanie w zeszłym roku. Wynająłem ekipę. Też już kiedyś naciąłem się na fachowców w tej dziedzinie, dlatego całkowicie postawiłem na profesjonalistów i się nie zawiodłem. Oni wykonują prace remontowe w mieszkaniach w Poznaniu. W okolicach, z tego co zdołałem się dowiedzieć, też pracują. Mają własny sprzęt i to mi bardzo odpowiadało. Z remontu jestem zadowolony. Wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami. Cena też adekwatna do pracy. Narzekać nie mogę.
#2016-07-12 10:58:53 

parapetówka

Użytkownik

Ja się tak nacięłam na tych wszystkich fachowców, że zdecydowanie wolę poprosić kogoś z rodziny i się trochę przemęczyć.
#2016-07-12 11:48:10 

wkrętak

Użytkownik

To widocznie nie miałaś do czynienia z prawdziwymi fachowcami :D Ja też miałem niedawno robiony remont łazienki. W sumie prace od podstaw, bo kurz lat 90 zamieniłem na nowoczesność. U mnie sprawdzili się pracownicy poznańskiej firmy do prac remontowych i budowlanych znaleźć ich można w Internecie pod nazwą Janer-Bud. Nie mam zastrzeżeń co do ich pracy. Myślę, że ty też, skoro zależy ci na fachowości powinieneś wziąć pod uwagę tą ekipę. Pracują szybko, są uprzejmi, a co najważniejsze posłuchali mnie, zrobili dokładnie tak jak chciałem.
#2016-07-12 13:23:01 

Belnnskel

Użytkownik

Witam. To najważniejsze żeby fachowiec słuchał klienta. Ilu jest takich, co robią pod swój zarys i nie dopuszczają do tego oczekiwań klienta. Ja chyba też się skuszę. U nas czas położyć nowe panele w pokojach, bo stare już się odznaczają niestety. Raz mi się woda rozlała i napuchło w paru miejscach. Czas lecieć do sklepu rozejrzeć się za nowymi i zakasać rękawy. Pozdro
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015