#2016-07-13 07:51:42 

zamroczony

Użytkownik

Cześć Wam! Chciałbym kupić jakąś dobrą kserokopiarkę z firmy z Wielkopolski albo okolic. Znacie jakieś miejsce, firmę, sklep, która zajmuje się sprzedażą nowych kserokopiarek? Będę wdzięczny za jakieś namiary i link z kontaktem itp. ;)
#2016-07-13 08:39:18 

RogowiczK

Użytkownik

Ja kiedyś korzystałem z serwisu jednej firmy z Poznania: http://www.telekontrakt.pl/serwis/ pod tym linkiem jest ich oferta serwisu, jednak jak wejdziesz w inne działy, to zobaczysz, że ta firma ma bardzo fajną ofertę i można tam coś kupić, wynająć itp ;D
#2016-07-13 09:34:35 

wkrętak

Użytkownik

Ja chyba pół roku temu kupowałem Canona iR 3320 w Poznaniu i jestem bardzo zadowolony z tego jak funkcjonuje ;) OD siebie dodam tylko, że lepiej jest zdecydwoanie zainwestować w jakiś sprzęt z wyższej póki i o dobre jakości. Wtedy jest gwarancja, że na długie lata sprzęt będzie służył. Nie ma co nigdy się zadawalać pół środkami, bo wiem po ssobie, że jak na czymś oszczędzamy to potem się to mści w najgorszym momencie.
#2016-07-13 10:11:54 

zamroczony

Użytkownik

Też jestem tego zdania, że najlepiej inwestować w rzeczy o lepszej jakości, niż potem się co rusz przejmować, że coś przestało działać itp. Dzięki serdecznie za ten link ;) Widzę, że fajną ofertę mają i może faktycznie od nich kupię kserokopiarkę ;) Widać, że mają produkty o bardzo fajnej jakości i mają sprzęt od renomowanych producentów, co jest jak dla mnie bardzo dużym plusem. Tak czy inaczej dzięki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015