#2016-07-14 08:14:01 

parapetówka

Użytkownik

Pomóżcie! Niedługo zbliża się rocznica ślubu z moim mężem i tak uznałam, że chcę go zaskoczyć swoim seksapilem. Chcę kupić jakąś seksowną bieliznę i mu pokazać, że jeszcze nie wie wcale o mnie wszystkiego tak jak mu się wydaje.. ;) No ale mam problem bo nie wiem na jaki sklep i jaką bieliznę się zdecydować ;) Czy ktoś tutaj na forum może mi coś doradzić? Byłabym super wdzięczna ;)
#2016-07-14 08:27:08 

bożżżenka

Użytkownik

Ja zamówiłam bieliznę erotic lingerie Lolitta i bardzo jestem zadowolona, bo mój facet jak mnie zobaczył w niej to myślałam, że normalnie mnie rozerwie na kawałki takie mu się żądze włączyły ;P No więc mogę powiedzieć, że bielizna zdała egzamin koncertowo i mocno przyciągnęła uwagę :P
#2016-07-14 10:54:24 

gesiarkamarysia

Użytkownik

Ja znam jeden świetny sklep z bielizną erotyczną ;) Zdecydowanie mają tam bardzo dobry wybór i wiele bardzo ciekawych wariantów bielizn. Zdecydowałam się sama na zakup kilku różnych rzeczy tam i bardzo jestem zadowolona ;) Myślę, że śmiało możesz tam wybrać coś co Ci się spodoba w co byś chciała się ubrać ;)
#2016-07-14 11:58:50 

Maseczka

Użytkownik

Ja bym postawiła na początku na klasyczne ale szalenie skuteczne pończochy ;) Zawsze działały w moim przypadku i szczerze mówiąc to czuję się w nich bardzo pociągająca.. spróbuj sama ;) może i Tobie się spodobają ;) Szczególnie, że w ofercie na lolitta.pl mają naprawdę wiele różnych modelów i fajnych typów ubrań ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015