#2016-07-19 02:04:28 

Kaskada

Użytkownik

Cześć :) Ostatno zauważyłam, że coraz popularniejszy jest temat pszczół w mediach. Mówi się o tym ile miód ma zastosowań, propolis i inne produkty z ula. Wobec tego pomyślałam, że fajnie byłoby znaleźć trochę informacji o tym, jak w ogóle pszczoły żyją, jakie są ich produkty i do czego mogą zostac wykorzytane. Znacie jakieś takie miejsce?
#2016-07-19 02:30:20 

ZygmuntStary

Użytkownik

Skoro mówią o tym w mediach, to podejrzewam, że i dużo informacji stamtąd możesz wyciągnąć.
#2016-07-19 04:36:01 

olimpijczyk

Użytkownik

Kolega ma rację, że jak jest w mediach nagłośnienie, to sporo można się dowiedzieć z nich. Ale zdecydowanie nie wszystkiego :) Najlepiej byłoby jakieś branżowe pismo (a nie wiem nawet, czy takie jest, zresztą trzeba by je śledzić na bieżaco), albo jakiś dobry portal znaleźć. Od siebie, mogę polecić naprawdę fajny blog młodego faceta, który zajmuje się kilka lat pszczelarstwem, ale przede wszystkim, cóż, jednoczy naszą społeczność bartników :) http://www.pszczeliazyl.pl/blog/. Tam właśnie znajdziesz dużo fajnych informacji.
#2016-07-19 06:46:06 

chusteczka30

Użytkownik

Kolega mnie zdążył ubiec :) zresztą, to nie tylko blog, sam portal, który jest stroną główną, to świetne źródło odnośnie pszczelarskich ogłoszeń, cen miodu, informacji o samych pszczołach no i genialna platforma do wymiany informacji między pszczelarzami. Sama z mężemczęsto zaglądamy na tę stronę w oczekiwaniu na nowe informacje, czy jakieś ciekawe wydarzenia.
#2016-07-19 07:05:56 

Kaskada

Użytkownik

O super :) Właśnie o to mi chodziło :) Widzę, że forum jest obszerne, a i blog się stale rozwija. Kto wie? Może i ja kiedyś dołaczę do tego zacnego grona pszczelarzy?
#2016-07-19 09:24:25 

chusteczka30

Użytkownik

Na pewno powinna być to przemyślana decyzja, bo to ogromna odpowiedzialnosć. Cieszę się, że mogłam pomóc w znalezieniu informacji :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015