#2016-07-19 02:24:50 

mercyful_fate

Użytkownik

Dzień dobry założyłem temat dotyczący produkowania filmów. Chodzi mi głównie o profesjonalną produkcję filmową, a nie jakąś zabawę internetową. Czy ktoś z was mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami w tym kierunku lub podpowiedzieć, na czym rzecz polega?
#2016-07-19 03:46:40 

parapetówka

Użytkownik

Dzień dobry. Temat produkowania wszelkiego typu filmów jest dość obszerny. Przede wszystkim trzeba na samym początku zapoznać się z szeregiem zasad obowiązujących podczas produkowania takich audiowizualnych elementów. Według mnie, by w ogóle zacząć coś takiego robić na poważnie trzeba na samym początku zaczerpnąć porad specjalistów. Przyda się współpraca z organizacją wspierającą filmowców. Takie jest moje zdanie.
#2016-07-19 06:29:05 

olimpijczyk

Użytkownik

Cześć. Generalnie dziewczyna ma rację. Trzeba wziąć pod uwagę kogoś, kto się na tym zna. Nie tylko pomogą udzielając porad, ale pewnie i załatwią wszelkie formalności niezbędne w tym kierunku. Myślę, że może pomóc coś takiego jak to http://poznanfilmcommission.pl/firma/produkcja-filmow-w-poznaniu. Problem tylko w tym, że nie miałem okazji współpracować z nimi dlatego niewiele mogę podpowiedzieć. Koniecznie wybadaj sprawę.
#2016-07-19 07:12:17 

chusteczka30

Użytkownik

Firma bardzo dobra. Są pomocni. Także w przypadku tworzenia reklam telewizyjnych udzielają wsparcia. Najlepsze jest to, że można z nimi załatwić wszelkie formalności, do tego są przygotowani znakomicie. Co trzeba im oddać. Finansami też mogą udzielić wsparcia. Generalnie polecam. pozdrawiam
#2016-07-19 09:28:11 

Maseczka

Użytkownik

Ja też niestety nie znam, nie miałam okazji współpracować. Ale zauważylam, że wiele osób poleca, więc z pewnością są godni polecenia. Wydaje mi się, że trzeba się skontaktować. Na pewno naich stronie jest odpowiedni kontakt. Musisz zadzwonić, wypytać co i jak. Jak już to zrobisz to najlepiej podziel się swoimi spostrzeżeniami na forum bo inni też są pewnie ciekawi. Ja osobiście chętnie bym poczytała takie opinie. Też kiedyś myślałam nad filmem lub reklamą, ale były to tylko dla mnie marzenia do niezrealizowania. Może jeszcze kiedyś się odważę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015