#2016-07-22 06:46:04 

olimpijczyk

Użytkownik

witam. Szukam jakiegoś dobrego fryzjera z wielkopolski, bo często tam jeżdżę i zatrzymuję się na dłużej. Nie będę ukrywał, że lubię dbać o siebie i zdecydowanie lubię jak mam jednego sprawdzonego fryzjera do którego mogę pójść i wiem, że mnie dobrze ostrzyże. Nigdy nie chodzę po takich anonimowych i wolę iść do sprawdzonych ludzi. Czy ktoś doradzi dobrego fryzjera z wielkopolski, a najlepiej z Poznania? Proszę Was o pomoc pozdrawiam
#2016-07-22 09:11:28 

zamroczony

Użytkownik

No ja mam tak jak Ty, jak już raz chodzę do jednego fryzjera, który mnie dobrze ostrzygł to już potem jestem mu wierny ;P ale z wielkopolski to nie bardzo niestety mogę Ci pomóc, bo tam to byłem może z raz w życiu i na pewno nie u fryzjera :P
#2016-07-22 10:33:31 

Maseczka

Użytkownik

W moim odczuciu powinieneś zdecydować się po prostu pójść do jakiegoś fryzjera i dać mu szansę.. każdy ma inny gust i każdemu może się coś innego spodobać ;)
#2016-07-22 12:05:39 

gesiarkamarysia

Użytkownik

Nie zgadzam się, jak ktoś jest dobrym fryzjerem to ma ruch i ludzie go chwalą. Najczęściej reputacja wyprzedza dane miejsce i z salonami fryzjerskimi tak właśnie sprawa wygląda. Ja polecam http://www.diamante.pl/ to zdecydowanie jeden z najlepszych salonów fryzjerskich w Poznaniu. Zawsze tam chodzę i nigdy nie spotkałam się z negatywną opinią na temat tego salonu i wiem, że mnóstwo popularnych osób tam chodzi i bardzo sobie chwali to miejsce. Odwiedź to miejsce i sam się przekonaj, na pewno będziesz zadowolony.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015