#2016-07-29 00:38:09 

olimpijczyk

Użytkownik

Cześć czy w okolicach poznania znajdą się jakieś wypożyczalnie, które oferują tanie samochody? Zastanawiam się właśnie, czy coś takiego można gdzieś tu wynaleźć. Potrzebne mi auto, ze względu na dojazd do pracy i do dziewczyny. Swoje niestety musiałem sprzedać, a na nowe musiałbym jeszcze troszkę dozbierać. Chciałbym wypożyczyć auto tak na ok. 2 tyg. Jeśli możecie coś tu polecić, byłbym wam wdzięczny.
#2016-07-29 01:06:44 

ZygmuntStary

Użytkownik

Cześć. Takich firm na terenie poznania jest wiele. Generalnie wiele firm oferuje możliwość taniego wynajmu aut w Poznaniu. Wszystko tylko zależy od tego, w jakich samochodach gustujesz. Bo nie każdemu konkretne modele przypadają do gustu. Moim zdaniem nie liczy się auto, ale to czy jest sprawne. Najlepiej jeszcze żeby mało paliło. To dla mnie ideał odpowiedniego samochodu ;D jak widać nie mam zbyt wygórowanych wymagań.

#2016-07-29 02:44:40 

RogowiczK

Użytkownik

Siemka wszystkim. Widzę temat motoryzacji wciąż popularny jest. Ja bym wziął na cel firmę Borexpo wypożyczającą samochody w Przeźmierowie. To jest w sumie niedaleko Poznania. Też mają ciekawe ceny i samochody. W sumie nie wykosztujesz się za bardzo, wszystko zalezy od tego ile użytkujesz. Jak tylko do miasta i z powrotem czy do roboty to tam zmieścisz się w przedziale. Jak dalej to musisz sobie wycyrklować. Z tego co udało mi się wybadać, to na dłużej opłaca się bardziej wypożyczać niż na krótszy termin.

#2016-07-29 04:50:02 

zamroczony

Użytkownik

Cześć. Ja też kiedyś korzystałem z tej firmy. Mają fajne ceny. Kaucja jest, ale oddają na koniec, jeśli auto jest oddane w takim stanie, jakim było pożyczane. Ja polecam. Sprawdziłem to wiem.

#2016-07-29 07:04:25 

olimpijczyk

Użytkownik

Dzięki chłopaki. Przejrzę jeszcze te oferty. Mnie zależy na tym, aby jeździło. Nie musi być to zaraz mercedes s klasy. Ważne bym dojechał do dziewczyny i do pracy.
#2016-07-29 08:30:51 

zamroczony

Użytkownik

Dojedziesz na pewno, ich samochody są sprawne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015