#2016-08-01 03:07:48 

chusteczka30

Użytkownik

Kochani potrzebna mi pomoc w zamówieniu lemiesza do koparki. Najlepiej jesli podalibyscie mi jakies strony na których mogłabym podpatrzeć ceny i wybrać coś najkorzystniejszego. Z góry dziękuję za zaangażowanie i serdecznie pozdrawiam.
#2016-08-01 03:28:12 

ZygmuntStary

Użytkownik

Części do koparek takie jak zawieszenie, lemiesz a nawet blok silnika zamówisz w sklepie Glimat. Mają bardzo dobre ceny i są jednym z najtańszych dostawców sprawdzonych części. Wiele razy brałem od nich oryginalne podzespoły albo zamienniki, do niczego się nie mogę przyczepić, ani do produktów, ani do obsługi, porządny sklep jednym słowem, pzdr.

#2016-08-01 06:07:49 

olimpijczyk

Użytkownik

Zamawiałem tam rolki podtrzymujące do cata i jestem bardzo zadowolony z ceny bo za takie pieniadze nie mógłbym nigdzie zamówić. Kolejny duży plus to szybki termin realizacji. Jak na drogę jaką te częsci przechodzą to naprawdę jestem pod dużym wrażeniem.
#2016-08-01 07:45:41 

chusteczka30

Użytkownik

Wielkie dzięki za link i opinie. Próbowałam już znaleźć coś samodzielnie w sieci, nawet gdzieś czytałam opinie o sklepie który polecacie i zauważyłam że wiele osób bardzo pozytywnie się o nim wypowiada. Nie tylko na temat asortymentu i cen ale tez obsługi a to równie ważne, prawda?
#2016-08-01 10:10:40 

ZygmuntStary

Użytkownik

Dla mnie niekiedy nawet ważniejsze, ale dobrze czytałaś bo tu możesz oczekiwać przydatnych porad. O wiele ważniejsze dla nich jest profesjonalne dobranie częsci niż sprzedanie wszystkiego co nawinie im sie pod reke zeby zarobic. Przypomniała mi się historia jak pojechałem do mechnika zeby wymienic filtry a tamten z chęcią by mi wymienił wszystko nawet silnik... to już historia na inne forum ale musiałem się podzielić :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015