#2016-08-02 01:19:41 

parapetówka

Użytkownik

Hej dziewczyny. Tryskam ze szczęścia. Jeszcze cztery miesiące i zobaczę na świecie mojego dzidziusia. Chciałam w związku z tym dowiedzieć się co wy uwzględniacie w tym okresie. W sumie brzuch dopiero od niedawna rośnie, ale i tak obawiam się, że za chwilę nie będę miała w czym chodzić. Czy znacie jakieś sprawdzone ciuszki dla pań i sklepy, gdzie można by takie coś nabyć w dobrych cenach? Nie ukrywam, że muszę teraz zbierać na wyprawkę dla dziecka. Dlatego dla siebie wolałabym przeznaczyć relatywnie jak najmniej pieniędzy. I tak już dużo zostawiam przy każdej wizycie u lekarza. Jeśli możecie to doradźcie co i jak. Pozdrawiam
#2016-08-02 03:11:47 

Kaskada

Użytkownik

Cześć. Generalnie są takie sklepy, gdzie kobiety, które już urodziły i nie są im potrzebne ubrania ciążowe je odsprzedają taniej. Musiałabyś popatrzeć na portalu społecznościowym czy ktoś taki się nie ogłasza. Ja już wiele razy się z czymś takim spotkałam. Jak będę widziała to najwyżej się tu odezwę.
#2016-08-02 03:42:27 

chusteczka30

Użytkownik

Witajcie. W sumie to nie ma sensu kupować używanych, skoro nowe są takie ładne i nie są drogie. Ja tutaj kupowałam ładne ubrania dla większych pań w ciąży http://moromu-sklep.pl/content/6-tanie-ubrania-ciazowe-sklep-internetowy. I nie żałuję, bo ubrania są ładne, modne i wygodne. Tobie też polecam. Ja kupiłam sobie spodnie z podwyższonym stanem. Bluzkę jedną miałam, dokupiłam sobie dwie tuniki, sukienkę wieczorową, bo mój mąż lubił wtedy zaskakiwać. Kupiłam sobie także specjalne obuwie na płaskim i sportowe buty, chociaż i tak w większości chodziłam w klapkach – termin miałam na lato to nie było potrzeby żeby się specjalnie wciskać w niewygodne sandały.
#2016-08-02 05:41:08 

olimpijczyk

Użytkownik

Cześć, moja żona lubiła luźne tuniki i sukienki letnie takie rozciągliwe, wtedy nawet specjalnie nie widać, że w ciąży była. Takie coś radzę kupić.
#2016-08-02 08:36:48 

bożżżenka

Użytkownik

Ja jak byłam w ciąży cztery lata temu to lubiłam chodzić w dresach. Termin miałam na wiosnę, a więc zimę musiałam przechodzić w czymś ciepłym i dresy były najlepsze jak dla mnie.
#2016-08-02 09:58:54 

Sisshsis

Użytkownik

ja dresy też lubiłam, ale dziś kupiłabym sobie coś bardziej eleganckiego.
#2016-08-02 10:35:32 

cydroholiczka

Użytkownik

Cześć. Ja uważam, że tylko dobre ubrania ciążowe są najlepsze na okres całej ciąży, żeby niczego sobie nie obciążać i czuć się wygodnie. Jak najbardziej jestem za takimi ubraniami, a sprawdzając ceny nie są one takie duże, jak by się wydawało.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015