#2016-08-04 02:43:50 

olimpijczyk

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Rozpoczęliśmy wspólnie z żoną nowe życie. Budowa jest już rozpoczęta. Myślałem jednak nad tym, aby ogrodzić budowę, aby inni nie wyciągnęli rąk po nieswoje. Kiedyś jak miałem działkę rekreacyjną i budowałem altankę, to mi ukradli betoniarkę, bo nie miałem gdzie schować. Dziś nie chciałbym powtórzyć tego samego błędu. Chciałbym jednak od razu ładnie ogrodzić posesję, żeby potem nie było już kłopotów z szukaniem i zmianami. Czy możecie coś doradzić?
#2016-08-04 04:42:32 

wkrętak

Użytkownik

Witam. Też własnie jestem na etapie poszukiwania takich elementów. Według mnie najlepiej zdają się wyglądać panelowe złącza do ogrodzenia. To takie metalowe przęsła. Uważam, że świetnie wyglądają w nowoczesnych domach. Mam też swoje upodobania co do elewacji, ale nie o tym temat, to nie będę się tu rozpisywał. Pozdrawiam.
#2016-08-04 05:39:09 

parapetówka

Użytkownik

Witajcie. Ja uważam, że najlepiej na wszelkich posesjach pasuje drewno. Elegancko pomalowane płoty drewniane te klasyczne i te bardziej nowoczesne cudownie wyglądają i świetnie komponują się z nowo powstałymi budynkami. Ja na twoim miejscu poleciłabym robotę stolarzowi, a nie przejmowała się szukaniem jakiś siatek.
#2016-08-04 08:00:41 

mercyful_fate

Użytkownik

Dzień dobry. Co prawda podoba mi się drewno, to jednak uważam, że są znacznie lepsze propozycje. Wydaje mi się, że najlepsze są balustrady kratowane jako sposób na ogrodzenie. Można je zaproponować na przykład z metalu lub tak jak koleżanka podpowiedziała, że z drewna. Mnie osobiście drewno się tak nie podoba i jest dość kłopotliwe, bo co jakiś czas trzeba przecież je impregnować, ale co o tym kobiety wiedzą, skoro malowanie płotu to męska sprawa.
#2016-08-04 08:18:14 

RogowiczK

Użytkownik

Racja, co baby mogą o tym wiedzieć. Jak szukasz pomysłów na dobre płoty i bramy to zajrzyj sobie tutaj drumar.pl. Tutaj masz pełen wybór. Dla mnie super propozycje, bardzo eleganckie i stylowe. Świetnie nadające się do nowoczesnych budynków. Betonowe panele też fajnie wyglądają, pod warunkiem, że są dobrze dostosowane, bo ukształtowanie terenu rózne bywa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015