#2016-08-04 22:44:09 

olimpijczyk

Użytkownik

Siema, właśnie biorę się za remont mieszkania. Chciałbym wszystko zaplanować. Szczególnie zależy mi na tym by salon dobrze wyglądał, bo wiadomo tam będą najczęściej siedizeć goście. Dodam, że salon tworzy jedna przestrzeń z kuchnią. To znaczy jest oddzielony specjalnym barkiem, ale nie ma miedzy tymi pomieszczeniami ścian. ma ktoś może pomysł na jakąś ciekawą nowoczesną stylizację?
#2016-08-04 23:36:34 

pośpieszny18

Użytkownik

Może daj takie szkło dekoracyjne do kuchni. Teraz to jest strasznie modne i się nie dziwię, bo wygląda doskonale. Spójrz sobie na przykładowe aranżacje ze szkłem na pewno coś ci się spodoba. Jest bardzo dużo wzorów i możliwości.
#2016-08-05 00:53:51 

ZygmuntStary

Użytkownik

W salonie najlepiej połóż na jednej ścianie oryginalną fototapetę. Możesz ją najpierw pomalować i dać tylko taki wzór drzewa albo lecących ptaków. Bardzo ciekawie to wygląda. W kawiarniach niektórych warszawskich można zobaczyć takie stylizacje.
#2016-08-05 03:40:32 

zamroczony

Użytkownik

Najlepsza będzie fototapeta most linowy we mgle. Nie wiem czy ją widzieliście jest przecudna. Wprost wyborna. Nie mogę znaleźć odpowiedniego słowa by ją właściwie opisać. W każdym razie na mnie zrobiła ogromne wrażenie.
#2016-08-05 04:26:05 

bożżżenka

Użytkownik

Moja koleżanka jest świeżo po remoncie i miała w salonie taką fototapetę z zabytkowymi uliczkami. Niby taki prosty wzór a wyglądało super. Wszystkie jej zazdrościłyśmy takiego mieszkania. To było naprawdę coś. Możesz też takie sobie zrobić. Na pewno na twoich znajomych zrobi to wrażenie.
#2016-08-05 06:29:02 

chusteczka30

Użytkownik

Mi się strasznie podobają takie nowoczesne przestrzenie. Mam do nich ogromną słabość. W sumie ściany to najlepszy elelment do większej ekspresji. Uznaję zasadę, ze meble powinny być raczej proste, wręcz minimalistyczne, a bardziej poszaleć można właśnie na ścianie. Oczywiście świetnie wygląda fototapeta, ale może tez być rysunek z szablonu, lub graffiti, jeśli ktoś ma zdolności.
#2016-08-05 08:06:19 

olimpijczyk

Użytkownik

W sumie myślę, ze właśnie taki oryginalny rysunek. taki ala mural byłby najciekawszy. ale nie wiem czy uda mi się kogoś namówić, żeby mi namalował ścianę. Wiadomo za kasę, ale jednak chciałbym móc wybrać projekt.
#2016-08-05 10:39:43 

chusteczka30

Użytkownik

Na pewno ci się uda, powodzenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015