#2016-08-11 05:48:12 

ZygmuntStary

Użytkownik

Proszę o wskazówki w jaki sposób znaleźć sprawdzoną firmę sprzątającą na terenie Śląska. Czy mam polegać na opiniach w sieci, opiniach znajomych, czy po prostu sprawdzać po kolei każdą ogłaszającą się firmę. Jestem nowy w branży, nigdy nie prowadziłem własnego biznesu stąd takie pytanie. Nie mniej jest dla mnie bardzo ważne żeby podjąć współpracę z kimś sprawdzonym i pewnym. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-08-11 06:43:33 

bożżżenka

Użytkownik

Zależy jakich masz znajomych, ale jeśli znają się narzeczy i dobrze Ci życzą to można polegać na ich zdaniu. W moim przypadku było tak że znajomi i internet polecali mi tę samą firmę sprzątającą. Zdecydowałam się więc i nie żałuję bo współpracujemy razem już bardzo długo i nie miałam nigdy powodów do wątpliwości albo narzekań, pzdr.
#2016-08-11 07:09:02 

pośpieszny18

Użytkownik

U mnie zdecydowały opinie w sieci. Nie mam zbyt wielu znajomych prowadzących biznesy wieć dokładnie zapoznałem się z tym co ludzie piszą w sieci. Dzięki temu znalazłem bardzo rzetelną i uczciwą firmę ochroniarską która dodatkowo świadczyła usługi dbania o budynek. Tym sposobem znacznie wzrosło bezpieczeństwo i czystość. Polecam każdemu takie kompleksowe rozwiązania bo bardzo ułatwiają życie.
#2016-08-11 08:34:11 

ZygmuntStary

Użytkownik

Okej, dziękuję za porady. jak się głebiej nad tym zastanowiłem to też nie mam znajomych z branży którzy mieliby choć troche podobne biznesy do mojego wiec firmy które polecaja niekoniecznie musza siesprawdzic u mnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015