#2016-08-11 21:55:10 

gesiarkamarysia

Użytkownik

Tak jak w temacie. Szukam jakiegoś sprawdzonego sklepu. Można to wszystko znaleźć na allegro ale wolę zaufać jakiejś jednej sprawdzonej firmie. Proszę o rady i namiary :)
#2016-08-11 23:14:20 

ZygmuntStary

Użytkownik

Hm sklep internetowy. Większość takich zakupów robiłem na miejscu ale wejdź sobie na http://e-mikas.com.pl/pl/c/Akcesoria-gazowe/18 i tam zobacz. Zamawiałem tam wszystkie te rzeczy których zapomniałem na miejscu albo nie było na stanie. Sklep bardzo fajny, duży wybór i dobra obsługa :)
#2016-08-12 02:13:28 

mercyful_fate

Użytkownik

Zamawiałem u nich podgrzewacz gazowy i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Nie wiedziałem nic o tej firmie przed zakupem i okazuj się że warto zainwestować bo nie dość że ma bardzo szybki czas działania to nie zużywa zbyt dużo energii.
#2016-08-12 03:35:42 

bożżżenka

Użytkownik

Widziałam że na stronie można zakupić grzejniki, zastanawia mnie tylko czy mają tam grzejniki płytowe? Szukałam w wielu miejscach ale oferty są takie słabe że w końcu nie wiadomo na co się zdecydować. Jak ktoś ma dostęp do takich rzeczy to zapraszam do kontaktu :)
#2016-08-12 05:32:03 

RogowiczK

Użytkownik

Kolega w drugim poście dobrze mówi. Sklep bardzo sprawdzony z dużym wyborem i dobrą obsługą. Jeżeli mieszkasz gdzieś niedaleko poznania to masz jeszcze mniejszy problem, bo możesz podjechać i zobaczyć na żywo. Teraz nawet w internecie trzeba być uczciwym :) A co do samych płytowych grzejników, to na pewno je mają.
#2016-08-12 08:15:27 

gesiarkamarysia

Użytkownik

W takim razie dzięki za rady a ja biorę się do szukania tego co mi tu napisali na kartce. Nie mam o tym pojęcia ale jakoś dam sobie rade hah :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015